انواع آسانسور خانگی | لیست قیمت آسانسورهای هیدرولیکی

در بازار خرید و فروش، انواع آسانسور خانگی را می توان یافت. از این بازار همچنین امکان این وجود دارد که تازه ترین لیست قیمت آسانسورهای هیدرولیکی را هم به دست آورد. این نوع از وسیله، کاربرد زیادی در ساختمان های مسکونی ای دارد که ارتفاع چندان بلندی را دارا نمی باشد. اگر می خواهید که آسانسوری کاربردی و در همین حال با کیفیت تهیه نمایید، بهتر است که به فروشگاه های آنلاین مراجعه کنید. در این فروشگاه ها، مدل های گوناگونی از این محصول را مشاهده خواهید کرد که کارایی های متفاوتی دارند. 

انواع آسانسور خانگی | لیست قیمت آسانسورهای هیدرولیکی

آشنایی با مدل های مختلف آسانسور

آشنایی با مدل های مختلف آسانسورآسانسورها دارای مدل های متنوعی می باشند. از آن ها در جاهای گوناگونی استفاده می کنند. در کل این نوع از محصول را شرکت های مختلفی تولید می نمایند که هر کدام شان تخصص و فن خاص خود را دارا می باشند. این مدل از وسیله که توسط آن افراد یا کالا بالا و پایین می شود، از لوازم مختلفی تشکیل شده است. 

کارخانه هایی که در کار تولید این محصول هستند، آن را در اندازه ها، طرح ها و رنگ های متفاوتی به بازار عرضه می دارند. برای این که بدانید آسانسورها چه کاربردهایی دارند و در همین حال بایستی از کجا از آنان استفاده کرد، باید با شرکت هایی که در کار نصب و فروش آن هستند، مراجعه نمود. اما مدل های آسانسور را می شود این گونه تعریف نمود: 

 • آسانسور کششی: این نوع از وسیله دارای طناب هایی است که کابین را بالا و پایین می برد. 
 • آسانسورهای هیدرولیکی: این مدل از محصول را بیشتر برای ساختمان های مسکونی و اداری که ارتفاع زیادی ندارند استفاده می کنند. 
 • آسانسورهای بالا برنده: از این نوع از کالا، بیشتر برای ساخت و ساز استفاده می شود. 
 • آسانسورهای شیشه ای: نوع خاصی از این وسیله است که توسط فشار هوا بالا و پایین می رود. 
 • و غیره 

طبقه بندی آسانسور بر اساس کاربرد

طبقه بندی آسانسور بر اساس کاربردآسانسورها را از لحاظ کاربرد طبقه بندی می نمایند. همان گونه که در بالا دیدیم، این نوع از وسیله مدل های گوناگونی دارد که هر کدام شان توسط محرک های خاصی کار می کنند. همین لوازم آسانسور است که تعیین می کند، کاربرد این محصول چگونه است و باید در چه نقاط و مکان هایی از آن کار گرفت. 

آسانسورها را بر اساس چاله و همین طور نوع کاربری تقسیم بندی می نمایند که می شود این گونه از آنان نام برد و معرفی شان کرد: 

 1. آسانسور صنعتی: این نوع از محصول، بیشتر در کارخانه ها و برای حمل بار مورد استفاده قرار می گیرد. 
 2. آسانسور بیمارستانی: توسط آن تخت بیمار و برانکا را جا به جا می نمایند. 
 3. آسانسور ساختمانی: برای بالا و پایین بردن افراد کار برد دارد و در همین حال برخی از آن ها بار را هم حمل می کنند. 
 4. آسانسور کشاورزی: اغلب از آن ها برای انتقال محصولات استفاده می شود. 
 5. آسانسور ویلچر بر: در ساختمان ها به گونه افقی نصب می شوند. 
 6. و سایر موارد دیگر 

مشخصات بهترین آسانسورهای خانگی

مشخصات بهترین آسانسورهای خانگیآسانسورهای خانگی، انواع گوناگونی دارند. از همه گونه آسانسوری می شود در ساختمان های مسکونی استفاده کرد؛ ولی به نسبت هزینه و نوع کاربری، اکثر از این کالا در مدل هایی که هزینه و برق کمتری در بر دارد، کار می گیرند. آسانسورهایی که در ساختمان های خانگی استفاده می شوند، بایستی از هر لحاظ استاندارد ساخته شوند.

محصول همچنین باید تمام موارد ایمنی را دارا باشد و از متریال اولیه بسیار مرغوبی ساخته و فروخته گردد. این نوع از کالا، از بهترین موتور آسانسور ساخته شود تا در هنگام بالا و پایین رفتن، دچار لرزش، تکان های شدید و بریدگی تسمه نگردد. درب اتوماتیک آسانسور نیز نقش مهمی در کیفیت این محصول دارد. 

در بسیاری از ساختمان ها شاهد این هستیم که این نوع از وسیله، کارایی خوبی ندارد و ممکن است در آن باز نشود و یا این که در میان طبقات گیر کند. در هنگام خرید، یک سری از موارد است که بایستی بدان توجه شود. اول این که چه برندی آن را تولید کرده و ثانیاً این تولیدی چگونه محصولش را تضمین می کند و خدمات پس از فروش ارائه می نماید. 

در کل، توصیه ما به شما این است که پیش از خرید آسانسور خانگی، حتماً با شرکت هایی وارد معامله شوید که از هر لحاظی کالای شان را تضمین می نمایند. 

خرید عمده آسانسورهای خانگی کوچک

خرید عمده آسانسورهای خانگی کوچکخرید عمده آسانسورهای خانگی کوچک را می شود از مراجع مختلفی انجام داد. این گونه از محصول را شرکت های داخلی و خارجی تولید می نمایند و برای فروش به بازار عرضه می کنند. تولیدی ها، عمده فروشان اصلی می باشند. آن ها را می شود در شهرهای مختلفی پیدا کرد و خرید خود را با هزینه های بسیار پایینی از آنان انجام داد. 

در همین حال می باید به این نکته اشاره شود که هر کدام از این شرکت ها دارای نمایندگی های فروش می باشند. در هر جایی که زندگی می کنیم و می خواهیم این وسیله را به صورت کلی خریداری نماییم، بهتر است که در گام نخست به شرکت های تولید کننده و اگر در دسترس نبودند به نمایندگی های رسمی شان مراجعه کنیم. 

این گونه خواهیم توانست که بهترین و مرغوب ترین نوع کالا را تهیه بنماییم. از طرف دیگر شعب مختلف درک کار فروش قطعات آسانسور نیز می باشند. از آن ها می شود درب آسانسور حریری را تهیه نمود و همچنین تازه ترین قیمت لوازم آسانسور را به دست آورد. در هر صورت، این شعبه ها همیشه در دسترس می باشند. 

به تازگی، شرکت های تولیدی برای فروش بیشتر، محصولات شان را از طریق سایت های رسمی اینترنتی هم به صورت عمده عرضه می دارند. 

ویژگی های آسانسورهای هیدرولیکی

ویژگی های آسانسورهای هیدرولیکیآسانسورهای هیدرولیکی، در دو نوع اصلی تولید می شوند؛ یعنی محصولات با چاله و نوع بدون چاله. این نوع از آسانسور کاربرد زیادی در ساختمان هایی دارد که از 2 تا 8 طبقه تشکیل شده اند. آسانسورهای هیدرولیکی سرعت خوبی را دارا هستند. آنان در هر دقیقه تا 200 فوت حرکت می کنند. 

از طرف دیگر، این مدل از کالا به وسیله یک پیستون که در بخش پایینی آن تعبیه شده، بالا و پایین می رود. در پهلوی این، نوع بدون چاله آسانسورهای هیدرولیکی، دارای سه مدل دیگر می باشند که می شود به تلسکوپی، بدون تلسکوپ و طنابی تقسیم بندی شان کرد. هر یک از این کالاها کاربرد ویژه خود را در مکان های متفاوتی را دارند. 

برای این که بدانید کدام یک از این مدل ها به کارتان می آید، توصیه می نماییم که به شرکت ها معتبر سر بزنید. این شرکت ها بهترین نوع آسانسور را برای تان پیشنهاد می دهند و راهنمایی تان خواهند کرد که از کدام مدل و طرح استفاده کنید. شرکت های گوناگونی هستند که در این حوزه فعالیت می کنند. 

از آنان می توان قیمت اسانسور خانگی هیدرولیکی را هم به دست آورد. شرکتهای فروش آسانسور، انواع این مدل از محصول را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. 

مهمترین کاربردهای آسانسورهای هیدرولیکی

مهمترین کاربردهای آسانسورهای هیدرولیکیاز آسانسورهای هیدرولیکی، بیشتر در ساختمان های اداری و مسکونی استفاده می کنند. نوع آسانسور هیدرولیکی خانگی را در اغلب سازه ها می توان مشاهده کرد. از این وسیله اکثراً برای بالا و پایین بردن افراد استفاده می شود. هر یک از آن ها دارای ارتفاع و تحمل وزن مشخصی می باشند. 

همچنین این گونه از آسانسور را در اندازه های متفاوتی طراحی می کنند که بعضی از آن ها تحمل جا به جایی 8 نفر را هم دارا می باشد. این مسئله بستگی به این دارد که در یک ساختمان، چه نوع چاله ای را برای این محصول در نظر گرفته باشند. هر چه آسانسور بزرگ تر باشد، می تواند افراد بیشتری را جا به جا کند. 

در هر صورت، می توان در مکان های مختلفی از آسانسورهای هیدرولیکی استفاده کرد. در زمینه تعبیه و نصب آن با شرکت هایی که در این زمینه تخصص کامل را دارند، مشورت نمایید. متخصصان این شرکت ها بی تردید شما را برای خرید بهترین نوع محصول راهنمایی خواهند کرد. این شرکت ها در کار فروش آسانسور هیدرولیک نیز می باشند. 

پس به دلیل نوع کاربردی که این مدل از آسانسورها دارند، می شود تنها برای بالا و پایین بردن افراد از آن استفاده کرد. 

لیست قیمت آسانسور در بازار

لیست قیمت آسانسور در بازار لیست قیمت آسانسور در بازار را بهتر است که با مراجعه به مراکزی که این محصول را ارائه می دهند، به دست آورید. 

در این مراکز، مشاهده خواهید کرد که هر کدام از آسانسورها دارای نرخ های متفاوتی می باشند. این کاملاً طبیعی می باشد؛ زیرا که این مدل از کالا انواع زیادی دارد. شما با سر زدن به این مراکز، خواهید توانست که از تازه ترین قیمت قطعات آسانسور نیز مطلع شوید. 

آن ها همچنین جدیدترین قیمت کابین آسانسور و سایر لوازم مورد نیاز را هم برای تان اعلام خواهند کرد. در کل، قیمت آسانسورها به کیفیت، شرکت تولید کننده و وسایلی می باشد که در آن بکار رفته است. 

شرکت پخش آسانسورهای خانگی

شرکت پخش آسانسورهای خانگیشرکت پخش آسانسورهای خانگی، این محصول را در مدل های متفاوتی وارد بازار می نمایند. 

بیشتر، این کارخانه های تولیدی و یا شرکت های وارد کننده می باشند که در کار توزیع و پخش محصول خود می باشند. آنان از طریق نمایندگی ها و یا سایت های مختلفی که راه اندازی نموند، اقدام به فروش و پخش آسانسور خانگی می نمایند. 

خریدار می تواند به گونه کلی و جزئی، به مراجع مختلفی که از آن در بالا یاد شد، سر بزند و بهترین نوع محصول را با قیمت های متنوعی تهیه کند. 

کاربردهای آسانسور خانگی شیشه ای

کاربردهای آسانسور خانگی شیشه ایدر برخی از خانه ها، آسانسورهای شیشه ای نصب می شوند. این گونه از کالا، در کنار این که بسیار شیک و عصری می باشد، می تواند این امکان را به سرنشینان بدهد که به بیرون از ساختمان را هم تماشا نمایند. 

اغلب دیده شده که در ساختمان های امروزی، از این گونه آسانسور استفاده می نمایند. این نوع محصول، نیازی به چاله ندارد و توسط فشار هوا بالا و پایین می رود. آسانسورهای شیشه ای همان گونه که از نام شان پیدا است، اطراف شان با شیشه درست شده و برخی از آن ها دارای دو درب مجزا نیز می باشند. 

تفاوت آسانسورهای خانگی و صنعتی

تفاوت آسانسورهای خانگی و صنعتیدر میان آسانسورها، تفاوت های اساسی وجود دارد. همان طور که پیش از این اشاره نمودیم، انواع این گونه از کالا در بازار وجود دارد که هر کدام شان را به دسته های گوناگونی تقسیم بندی نموده اند. از این میان آسانسورهای خانگی با صنعتی دارای تفاوت های آشکار زیر می باشند: 

 • آسانسورهای خانگی، برای حمل افراد نصب می شوند. 
 • آسانسورهای صنعتی برای بالا بردن وسایل و کالا مورد استفاده قرار می گیرند. 
 • این وسیله از نوع خانگی، کوچک تر، دارای بالاتری می باشد. 
 • آسانسور صنعتی اما بزرگ تر هستند و در همین حال سرعت شان ممکن است کمتر باشد. 
 • آسانسور خانگی، نصب و خریدش هزینه کمتری می برد؛ ولی نوع صنعتی، گران تر است و نیز به مراقبت بیشتری هم دارد. 

نمایندگی فروش انواع آسانسور های وارداتی

نمایندگی فروش انواع آسانسور های وارداتینمایندگی فروش انواع آسانسور های وارداتی، محصولاتی را ارائه می دهند که دارای کیفیت ها و اندازه های گوناگونی می باشند. این شعب را به راحتی می شود از راه های متفاوتی پیدا کرد. آن ها را شرکت های بازرگانی، برای فروش بهتر و بیشتر محصولات شان، در شهرهای مختلفی ایجاد می نماند. 

از نمایندگی ها ضمن این که می شود این وسیله را خریدرای کرد، خواهیم توانست تابلو آسانسور، لیست قطعات آسانسور و غیره را به دست آوریم. 

بیشتر نمایندگی ها در کار نصب و تعمیرات می باشند. آن ها از تیم مجرب و متخصص بهره مند هستند که در می توانند تابلو برق آسانسور و همچنین موتور را به راحتی راه اندازی کنند. با همه این ها باید گفت که نمایندگی ها، بهترین گزینه برای خرید آسانسورهای وارداتی می باشند؛ زیرا آنان کالا را از هر لحاظی تضمین کامل می نمایند. 

بهترین برندهای آسانسور خانگی در کشور

بهترین برندهای آسانسور خانگی در کشوربهترین برندهای آسانسور خانگی در کشور، کالایی را وارد بازار می نمایند که از لحاظ کیفی در سطح بالایی قرار دارد. 

این برندها از موتور آسانسور ایرانی کار می گیرند که نقش کلیدی را در این محصول ایفاء می کند. آنان همچنین سعی می نمایند تا از قطعات مرغوب برای ساخت آسانسور استفاده کنند. این شرکت ها، تولید کننده انواع این نوع از وسیله می باشند. 

شما می توانید با برای خرید برندهای برتر ایرانی، به بازارهای گوناگونی مراجعه کنید. در این بازارها فروشندگانی را پیدا خواهید کرد که ارائه دهنده نوع با کیفیت آسانسورهای ساخته شده در کشورمان، می باشند. 

یکی از ویژگی های برندهای مطرح این است که در شهرهای متفاوتی در دسترس می باشند و همچنین قطعات محصولات شان هم به وفور پیدا می شود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما