بررسی قیمت ریل درب آسانسور

یکی از قطعات بسیار مهم در انواع آسانسوری علاوه بر کابین، موتور، تابلو و غیره ریل درب آسانسور می باشد. این قطعه در ابتدای مراحل نصب آسانسور احداث می شود و وظیفه آنها هدایت کابین و وزنه تعادل در آسانسور است. ریل آسانسور هیدرولیک از انواع مختلف این محصول می باشد و تولید ریل آسانسور مذکور با کیفیت بالا توسط تولید کننده آن انجام می شود و خریداران می ‌توانند ریل آسانسور هیدرولیک عمده را از این تولید کننده برای آدرس مورد نظر خود درخواست نمایند.

بررسی قیمت ریل درب آسانسور

روش تولید ریل های صنعت آسانسور

روش تولید ریل های صنعت آسانسور برای عملکرد روان و با سرعت مناسب کابین آسانسور باید از ریل های مناسب استفاده شود. بدون استفاده از ریل کابین امکان جابجایی نخواهد داشت. ریل آسانسور هیدرولیک با انواع دیگر آسانسور ها کاملاً متفاوت است و تعداد آنها نیز با هم فرق می کند. انواع ریل هیدرولیک به صورت T9 ساخته می شوند و معمولاً در شاخه‌های ۵ متری کاربرد دارند. در این آسانسورهای هیدرولیک علاوه بر روی ریل T9 گاهی از ریل T16 و T5 نیز استفاده می شود که متریال آنها از تحمل فشار بسیار بالایی برخوردار است.

این ریل ها می توانند به صورت عمودی و موازی در چاه آسانسور نصب شوند و در واقع اولین قطعه ای که در چاه آسانسور قرار می ‌گیرد همین ریل است. از مشخصات این ریل می توان به صاف بودن و عدم تاب خوردگی آن اشاره کرد همچنین دارای سطح کاملا صاف و صیقلی می باشد تا به این ترتیب کابین بتواند در طبقات مختلف به راحتی رفت و آمد نماید. جنس این ریل معمولاً از فولاد است که ساخت آن به روش کشش سرد و گرم می باشد و انواع ساخته شده از روش کشش گرم از کیفیت و قیمت ریل آسانسور بالاتری برخوردار هستند.

مراکز فروش ریل درب آسانسور

مراکز فروش ریل درب آسانسور فروشگاه ریل آسانسور هیدرولیک این محصول را به صورت عمده در کشور پخش می کند و کسانی که در زمینه فروش تجهیزات آسانسور یا نصب آن فعالیت دارند می ‌توانند در تماس مستقیم با فروشگاه انواع مختلف این ریل را درخواست نمایند تا سریعا برای آنها ارسال شود. خریداران می ‌توانند با مراجعه به همین وب سایت از بخش محصولات انواع ریل هیدرولیک را مشاهده نموده و با کلیک بر روی گزینه های مورد نظر ثبت سفارش را انجام دهند.

ارائه این ریل در بازار توسط فروشگاه با کمترین قیمت فروش ریل آسانسور ممکن انجام می گیرد تا خریداران بتوانند سود مناسب تری از فروش و نصب آن به دست آورند همچنین این فروشگاه آمادگی دارد تا نیاز صادرکنندگان انواع این ریل را تامین کند و در صورت سفارش در تعداد بالا با پایین ترین نرخ ممکن آن را به خریداران عرضه نماید. ارتباط با فروشگاه پخش از طریق شماره تلفن های قرار داده شده در سایت نیز امکان پذیر است و به این ترتیب به راحتی در حداقل زمان ممکن می توان این ریل هیدرولیک را سفارش داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما