ثبت نام نصب موتور آسانسور

امروزه استفاده از آسانسور در ساختمان ها بیش از گذشته رایج شده است.
شما می توانید با طراحی مناسب برای نصب و راه اندازی انواع درب موتور و آسانسور در این سایت ثبت نام کنید.
از آسانسورها به عنوان بالابر برای حمل و نقل و جابجایی افراد و اشیاء استفاده می شود. موتورها یکی از مهمترین ابزارهای مورد استفاده در طراحی آسانسور هستند.


آسانسورها دارای چندین بخش مهم هستند که عبارتند از:
– یک یا چند محفظه که از فلز ساخته شده اند.
– نیرویی که برای حفظ تعادل در مقابل محفظه مقاومت می کند.
– وجود موتوری که باعث بالا و پایین رفتن محفظه و همچنین ترمز می شود
– سیستمی از کابل های قوی و همچنین قرقره هایی که بین محفظه ها و موتورها حرکت می کنند.
– یک سیستم امنیتی برای محافظت از مردم

ثبت نام موتور آسانسور

یکی از دغدغه های سازندگان ساختمان ثبت آسانسور با موتور با کیفیت است زیرا موتور آسانسور مانند قلب عمل می کند.
موتورهای مورد استفاده در آسانسورها برای تولید نیروی محرکه مورد نیاز طراحی شده اند. سرعت توقف آسانسور با کنترل و انتقال قدرت موتور کنترل می شود.

ثبت نام موتور آسانسور
لازم به ذکر است که آسانسورها با توجه به موتورهای مورد استفاده و همچنین سیستم های کنترل سرعت دارای انواع مختلفی هستند.
موتورهای آسانسور به طور کلی به دو نوع گیربکس و بدون گیربکس تقسیم می شوند. ساختمان های مورد استفاده در این نوع آسانسور کاملاً مشابه هستند. تنها تفاوت آنها در توانایی و عملکرد سیستم های بالابر است.
در موتورهای باکسی نیروی الکتروموتور به منظور بالا و پایین رفتن توسط قرقره های کششی به کابین آسانسور منتقل می شود. موتورهای باکسی معمولاً دارای دو نوع تک سرعته و دو سرعته هستند.
در نوع تک سرعته، موتور ثابت است، توسط یک مدار الکتریکی کنترل می شود و سرعت در این نوع از صفر تا یک مقدار حداکثر شروع می شود.
سیم پیچی دو سرعته استفاده می شود و در هنگام استارت چرخش سریعی دارند اما به دلیل مقاومت سری که در ساخت آنها استفاده می شود سرعت کنترل شده و به تدریج کاهش می یابد.
موتورهای غیر گیربکس فاقد جعبه دنده هستند و ساختار کلی آنها به صورت سنکرون آهنربای دائمی است. موتورهای غیر گیربکس به دلیل راندمان بالا، نصب آسان و سریع، شتاب آهسته، عدم صدا و لرزش، سازگاری با محیط زیست بیشتر مورد پسند شرکت های آسانسور هستند.

نصب موتور آسانسور

همانطور که در قسمت های قبل گفته شد موتور یکی از اصلی ترین قطعاتی است که در بالابرها نصب می شود، بنابراین در خرید موتور باید توجه داشته باشید که موتوری قوی و باکیفیت ارائه دهید.
لازم به ذکر است که گیربکس و شاسی اصلی موتورها از گیربکس اصلی ساخته شده است.
انتقال اصلی گیربکس آسانسور وظیفه اصلی انتقال قدرت و جابجایی بالابر سیم بکسل آسانسور می باشد و در ساخت آن از ریخته گری به دلیل استحکام و استحکام بالای چسبندگی و همچنین ریخته گری مناسبی که دارد استفاده می شود.
شاسی موتور باعث پایداری و تعادل قسمت های مختلف موتور می شود و وزن کل موتور روی این قسمت قرار می گیرد. شاسی موتور یک ساختار فولادی مقاوم است.

نصب موتور آسانسور
طراحی این شاسی ها به گونه ای است که علاوه بر جلوگیری از خم شدن، از لرزش و صداهای اضافی جلوگیری می کند.
قدرت موتور یکی از مهمترین مشخصه هایی است که تعیین می کند موتور شما چه مقدار بار را می تواند تحمل کند، عموماً یک کیلو وات برای هر نفر در نظر گرفته می شود، بنابراین در هنگام خرید حتما به قدرت موتور توجه کنید.
آسانسورها بسته به ساختاری که استفاده می کنند انواع مختلفی دارند:
آسانسور کششی:
در این نوع آسانسور از موتور به عنوان ابزاری برای بالا و پایین بردن کابین آسانسور و خدمه وزنه برداری برای کاهش فشار استفاده می شود. همچنین در این نوع آسانسور وزن کابین همواره در حال تغییر است. این نوع آسانسور در مراحل پایانی پروژه نصب می شود و نصب آن حدود یک ماه زمان می برد.
بالابر هیدرولیک:
در این نوع آسانسور به دلیل نبود خدمه باربری تمام وزن و سنگین، جابجایی مسافران و کابین آسانسور توسط جک هیدرولیک انجام می شود. همچنین در این نوع آسانسورها فقط در حرکت رو به بالا و در حرکت رو به پایین فقط با باز شدن دریچه پروونیت نیاز به کارکردن موتور وجود دارد. «این نوع آسانسور در ساختمان های بالای پنج طبقه کاربرد دارد.
آسانسور مغناطیسی:
این نوع آسانسورها بدون کابل و موتور حرکت می کنند و بهترین نوع آسانسور هستند.
بالابر پیچ:
مکانیزم طراحی شده برای این نوع آسانسور بی اثر و قفل است و تنها عامل حرکت در آن تسمه است، بنابراین ایمن ترین نوع آسانسورها هستند به طوری که عنوان بالابر بدنه به پایین را دارند.
انواع مختلفی از آسانسور وجود دارد:
1. آسانسورهای مسافربری
2. آسانسور شیشه ای
3. آسانسورهای دستی
4. آسانسورهای خدماتی
5. آسانسور مواد غذایی در
6. آسانسورهای معلول
7. آسانسورهای دستی
8. آسانسور بیمارستان
9. آسانسور اتومبیل
10. آسانسورهای آتش نشانی

قیمت موتور آسانسور برای چهار طبقه

این ساختمان ها و برج های چند طبقه که در شهرها روی زمین می بینید به این دلیل است که آسانسورهایی وجود دارد که امکان رفت و آمد مردم را در ساختمان های بلند چهار طبقه غیرممکن می کند.
تولید کنندگان ما مطابق با مشتری مداری خود انواع مختلفی از موتور آسانسور گیرلس را تولید می کنند و بهترین قیمت را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.
با توجه به اینکه موتور آسانسور یک محصول کاملا تخصصی است، مشتریان برای خرید و ثبت سفارش باید اطلاعات کامل و جامعی در مورد این محصول داشته باشند. ما سعی کرده ایم اطلاعات مفید زیادی را در مورد محصول در اختیار مشتریان قرار دهیم، اما در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر برای ثبت سفارش، فرم درج شده در سایت را تکمیل کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و راهنمایی لازم جهت ثبت سفارش را در اختیار شما قرار دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما