مجموعه پیک اسانسور شما را به خرید بهترین لوازم آسانسور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مستقیم آسانسور هیدرولیک جک بغل

آنچه در این مقاله میخوانید .....

معرفی اسانسور هیدرولیکی جک بغلمراکز فروش اسانسور جک بغل

خرید مستقیم اسانسور جک بغل هیدرولیک در بازار بسیار باصرفه و در قیمت های ایده آل انجام می شود که خریداران با تهیه آن به صورت عمده می توانند از هزینه های اولیه خود کاسته و سود قابل توجهی را بدست آورند، همچنین کیفیت های منحصر به فرد و طرح و مدل های متنوع آن نیز مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.

خرید مستقیم آسانسور هیدرولیک جک بغل

معرفی اسانسور هیدرولیکی جک بغل

معرفی اسانسور هیدرولیکی جک بغل اسانسور هیدرو لیکی جک بغل دارای موتور، مایع و پمپ است که در اتاق ماشین قرار دارد که جهت تولید حرکت در آن از فشرده سازی مایعات استفاده می شود، در دو طرف کابین آسانسور نیز جک هایی قرار دارد که جهت به حرکت در آوردن پیستون به داخل سیلندر روغن را پمپ می کند در نتیجه بواسطه آن آسانسور بلند می شود، چون طی این مراحل با باز شدن دریچه، روغن وارد مخزن شده و واگن بالابر با نیروی جاذبه به عقب می رود.

لذا با بسته شدن شیر از مخزن روغن وارد سیلندر خواهد شد و با باز شدن شیر نیز از سیلندر روغن وارد مخزن می شود که در نهایت با کنترل در کابین پمپ کار می کند و روغن نیز حرکت خواهد نمود، رسیدن روغن به کف باعث بالا رفتن بالابر در پیستون شده و پمپ خاموش می شود روغن نیز در سیلندر گیر می کند.

آسانسور هیدرولیکی برای نصب به چاه آسانسور نیازی نداشته و به شکل پانارومیک نیز اجرا می شود که حرکت نرم، خرابی کمتر و بی صدا بودن از مزایای آن می باشد، لذا به علت اینکه موتور فقط در زمان بالا رفتن روشن می شود بی صدا است و از دیگر مزایای آن کاهش هزینه تولید، حذف موتور خانه در بالای ساختمان و کاهش فشار بر ساختمان می باشد.

مراکز فروش اسانسور جک بغل

مراکز فروش اسانسور جک بغل مرکز فروش اسانسور جک بغل با شناخت و تجربه ای که از این محصول و مشتریان آن دارد در کار عرضه تخصصی این کالا در اشکال متنوعی بوده و با عملکرد درست خود و به بهترین نحو ممکن نیاز مشتریان را رفع می کند.

قیمت اسانسور جک بغل نیز در بازار بسته به نوع و مدل های آن مختلف بوده و هزینه های تولیدی و جنس تجهیزات بکار رفته در آن از عوامل مهم تاثیر گذار بر نرخ آن می باشد، این آسانسور نسبت به مدل های کششی مصرف آهن کشی کمتری دارد و از ایمنی بالا و طول عمر بیشتری نیز برخوردار می باشد.

آسانسور هیدرولیک جک بغل مناسب مناطق مرطوب بوده و در ساختمان های تاریخی نیز کاربرد زیادی دارد، در صورتی که برق نیز قطع شود قابلیت استفاده را دارد چون با تخلیه روغن جک پایین رفته آسانسور به طبقه همکف می رسد، همچنین به دلیل اینکه فاقد موتورخانه بوده در عملیات نجات اضطراری دارای سرعت عمل و سهولت بالایی است به همین دلیل در مواقعی مانند زلزله مناسب می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مرتضی عوض زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120269767

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: denaasansoreshiraz20@gmail.com

مجموعه پیک اسانسور شما را به خرید بهترین لوازم آسانسور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید