سفارش خرید درب تمام اتوماتيك آسانسور

درب اتوماتيك آسانسور ازانواع درب های مدرنی است که در ساختمان ها مجلل وشیک به کار گرفته می شود.این درب ها نسبت به درب های معمولی از کیفیت و طول عمر بیشتری برخوردار است.ما سعی خواهیم بهترین ها وبا کیفیت ترین اجزای آسانسور را با ضامنت و گارانتی کالا در اختیار شما خریداران عزیز قرار دهیم.

سفارش خرید درب تمام اتوماتيك آسانسور

همه چیز درباره انواع درب آسانسور

همه چیز درباره انواع درب آسانسور درب آسانسور از مهم ترین اجزای آسانسور است که کیفیت آن در آسانسور ضروری است. زیرا بی کیفیت بودن آن ممکن است خسارت های مالی و حتی جانی به دنبال داشته باشد. مهم ترین وظیفه ی این درب ها تامین امنیت آسانسور است.

آسانسورها از دو درب کابین و درب ساختمان تشکیل شده است.به میزان توقف آسانسور برای آن درب وجود دارد.درهای آسانسور به دو دسته ی تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم می شود.درب تمام اتوماتيك نسبت به درب نیمه اتوماتیک از امنیت بیشتری برخوردار است و هم درب کابین و درب طبقه ساختمان به صورت خودکار باز و بسته می شود و افراد هیچگونه دخالت و فشاری به در وارد نمی کنند.درب نیمه اتوماتیک به گونه ای طراحی شده است که درب کابین به صورت خودکار باز می شود و درب ساختمان با فشار مکانیکی که توسط فرد وارد می شود باز می شود.درب درون ساختمان به دلیل سنگینی به سرعت بسته می شود و به دلیل فشار زیاد به زودی فرسوده می شود . و ممکن است خسارت هایی نیز به دنبال داشته باشد. درب تمام اتوماتیک نسبت به درب های نیمه اتوماتیک به دلیل به کار بردن اهرم ها گرانقیمت تر است.و درب های نیمه اتوماتیک مصرف برق را کاهش می دهد و در مصرف برق صرفه جویی می شود.

با پیشرفت تکنولوژی و علم درب های آسانسور پیشرفته تر و دارای امکانات بیشتر عرضه می شود.درب اتوماتیک از وسط باز می شود و بعد از خروج یا ورود به آسانسور به صورت خودکار بسته می شود.درب های اتوماتیک سهولت بیشتر و دارای سرو صدای کمتری می باشد.در طراحی ونصب درب های آسانسور باید از افراد با تجربه استفاده کرد.زیرا کوچک ترین خطا در نسب درب باعث خسارت و کاهش‌طول عمر در می شود.

مراکز عرضه درب اتوماتيك آسانسور

مراکز عرضه درب اتوماتيك آسانسور عرضه درب اتوماتیک توسط فروشندگان اجزای آسانسور صورت می گیرد.برای استعلام خرید اجزای‌آسانسور می‌توانید به فروشگاه اینترنتی ما مراجعه کنید ما سعی خواهیم کرد بهترین و با کیفیت ترین انواع درب آسانسور را در اختیار شما قرار دهیم در این زمینه می توانید از مشاوران سایت ما جهت راهنمایی و اطلاع از ضمانت کمک بگیرید.پیشنهاد ما برای شما عزیزان سفارش این درب ها به صورت اینترنتی می باشدباشد که از هزینه های رفت و آمد کاسته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما