شرکت سازنده کابین آسانسور چوبی

در شرکت سازنده کابین آسانسور چوبی مدل های متنوعی از این محصول به چشم می خورد که کیفیت های ممتاز آن خریداران زیادی را به این سمت سوق داده است که مشتری نیز می تواند نمونه دلخواه را در بهترین قیمت ها تهیه کند، لذا محصول با هزینه های اولیه کم و قابل اطمینان و سود بالا به دست مشتری می رسد.

شرکت سازنده کابین آسانسور چوبی

کابین آسانسور چوبی چگونه است ؟

کابین آسانسور چوبی چگونه است ؟ کابین آسانسور چوبی اتاقکی است که توسط طناب فولادی بین فضای ریل به صورت عمودی حرکت می کند و دارای امنیت و ایمنی کامل و طراحی زیبایی می باشد، اجزای تشکیل دهنده آن نیز چهار چوب یا یوک، سکو، دیواره می باشد که یوک از سه قسمت یوک بالا و پایین و ستون های کناری تشکیل شده است.

در کابین آسانسور سیم بکسل به شاسی به صورت مستقیم اتصال یافته و کفشک های غلطکی یا لغزشی نیز روی یوک ها در چهار گوشه کابین قرار می گیرد تا در طول ریل های راهنما کابین را هدایت کند، ساختار یوک علاوه بر اینکه از نظر قدرت مهم است بلکه باید به گونه ای تنظیم شود که در زمان استفاده از کفشکهای غلطکی از منحرف شدن آن جلوگیری شود.

ابعاد کابین آسانسور بر اساس ظرفیت بار یا نفرات مشخص می شود و قبل از ساخت کابین نیز ابعاد چاه آسانسور مشخص خواهد شد و بر اساس آن ابعاد کابین را تعیین می کنند، همچنین بین سطح داخلی دیواره چاه و بدنه کابین باید ۲ تا ۵ سانتیمتر فاصله وجود داشته باشد و وزن کابین نیز با توجه به قدرت موتور آن مشخص می شود.

مراکز فروش کابین آسانسور چوبی

مراکز فروش کابین آسانسور چوبی مرکز فروش کابین چوبی آسانسور در بازار حضور فعالی دارد و طیف های متنوعی از این محصول را ارائه نموده و در دسترس مشتریان در اقصی نقاط کشور قرار می دهد، همچنین کیفیت های بالای محصول و قیمت های مناسب آن مد نظر مشتریان قرار گرفته است.

جنس کابین آسانسور بسته به نوع و ظرفیت آسانسور، وزن و قدرت آن، شرایط آب و هوایی و محل قرار گیری آسانسور مختلف است مثلا اگر در مناطق خیلی مرطوب استفاده می شود کمتر از نوعی چوبی انتخاب خواهد شد، کابین نیز باید دارای سیستم روشنایی و سیستم ایمنی باشد و بدنه، سقف، دیوار و کفشک نیز باید کاملا پوشیده و ضد حریق و مقاوم باشد.

دیواره کابین باید یک و نیم میلیمتر ضخامت داشته باشد و سقف و کف آن نیز دارای ۲ میلیمتر ضخامت بوده که کف آن نیز باید در برابر آتش، فشار و وزن بالا مقاومت داشته باشد، همچنین قیمت کابین چوبی بسته به کیفیت، ابعاد، نوسانات بازار و هزینه های تولیدی متفاوت بوده و این مدل نیز بیشترین استفاده را در ساختمان های مسکونی و اداری دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما