شرکت های تولید کننده آسانسور | نصب و فروش آسانسور در ایران

آسانسور ها یا بالا بر ها همانطور که از نام آن ها پیدا است وسایلی هستند که به جا به جایی عمودی مردم و نیز کالا های مختلف در بین طبقات یک ساختمان کمک می کند. امروزه با ساخته شدن ساختمان های بسیار مرتفع مسکونی و تجاری مختلف نیاز به نصب آسانسور در ساختمان ضروری بوده ودر بسیاری از مواقع جا به جایی بدون استفاده آسانسور امکان امکان پذیر نخواهد بود. ما در این مطلب ضمن معرفی شرکت های تولید کننده آسانسور در کشور ایران مانند شرکت آسانسور تهران به انواع آسانسور و کاربرد های مختلف آن ها خواهیم پرداخت. شرکت های تولید کننده آسانسور | نصب و فروش آسانسور در ایران

بزرگترین تولید کنندگان آسانسور در ایران

بزرگترین تولید کنندگان آسانسور در ایرانهمانطور که گفته شد؛ شرکت های بسیار زیادی در کشور ایران وجود دارند که در زمینه فروش انواع آسانسور فعالیت کرده و جزو بزرگ ترین تولید کنندگان آسانسور در ایران محسوب می شوند. 

شرکت های بزرگ و معتبر تولید کننده انواع آسانسور های ایرانی، معمولا دارای سابقه ای چندین و چند ساله بوده و با استفاده از تجارب بالایی که در زمینه تولید این محصولات دارند، همواره می کوشند بهترین، با کیفیت ترین و ایمن ترین آسانسور های ایرانی را تولید کنند. 

چنین شرکت هایی با داشتن نیرو هایی بسیار کار آمد و با تجربه و متخصص ها و مهندسان فعال در زمینه آسانسور سازی، با کیفیت ترین محصولات را به بازار عرضه کرده و توانسته اند رضایت مشتریان بسیار زیادی را به خود جلب کرده و لقب بزرگ ترین شرکت های تولید کننده آسانسور در ایران را به خود نسبت دهند.

رمز موفقیت و ماندگاری شرکت های بزرگ تولید کننده این محصولات؛ توجه به نیاز مشتریان و کیفیت محصولاتدتولیدی می باشد.   

شرکت های معتبر فروش و نصب آسانسور

شرکت های معتبر فروش و نصب آسانسور شرکت های بسیار زیادی در سر تا سر شهر های مختلف کشور ایران وجود دارند که در زمینه فروش و هم چنین نصب ایمن و مطمئن آسانسور ها فعالیت می کنند. 

این شرکت ها با دارا بودن پیشرفته ترین و به روز ترین تجهیزات و هم چنین با داشتن کادری مجرب و متخصص در زمینه اصول استاندار نصب آسانسور، در سر تا سر کشور ایران؛ به ارائه خدمات فروش و نصب آسانسور می پردازند. 

شرکت های معتبر فروش و نصب آسانسور، معمولا دارای سایت های اینترنتی می باشند که به مشتریان کمک می کند تا در هر ساعتی از شبانه روز، امکان ثبت سفارش آنلاین را داشته باشند. 

پس از ثبت سفارش محصولات در سایت های اینترنتی شرکت های فروش آسانسور و نصب آن، در کوتاه ترین زمان ممکن؛ نیرو های کار آمد و متبحر در امر نصب آسانسور در محل حاضر شده و تا پایان مراحل نصب و فروش در کنار مشتریان خواهند بود. 

آشنایی با انواع مختلف آسانسور

آشنایی با انواع مختلف آسانسور  شرکت های طراحی کننده و سازنده آسانسور ها بر حسب نوع ساختمان، ارتفاع ساختمان و همچنین محلی که آسانسور قرار است در آن جا نصب شود، انواع مختلفی از آسانسور ها را طراحی می کنند که هر کدام از آن ها با دارا بودن ویژگی های خاصی، برای نصب شدن در همان ساختمان مناسب شده اند. 

به طور کلی برای داشتن یک انتخاب خوب و مناسب از انواع مدل های آسانسور؛ لازم است ابتدا انواع مختلف آسانسور موجود را بشناسید و از ویژگی های هر کدام آگاه باشید. 

ما در این مطلب سعی کرده ایم، انواع مختلف آسانسور و ویژگی های هر کدام از آن ها آشنا کنیم. 

 • آسانسور شیشه ای
 • آسانسور هیدرولیکی
 • آسانسور بالا برنده
 • آسانسور کششی

هر کدام از این مدل ها، ویژگی های منحصر به فردی دارند. برای مثال آسانسور هیدرولیکی خانگی؛ برای ساختمان های کم ارتفاع مناسب بوده و در آن؛ آسانسور توسط پیستونی نگه داشته می شود. در حالی که در آسانسور های کششی کابلی که به دور چرخ فلکه تابیده شده است در جا به جایی آسانسور نقش دارد. 

دسته بندی آسانسور از نظر ساختار و کارکرد

دسته بندی آسانسور از نظر ساختار و کارکردآسانسور ها بر اساس ساختارشان و هم چنین کارکرد هایی که دارند، به انواع گوناگونی تقسیم می شوند.

در زیر به انواع آسانسور های موجود، بر اساس کارکرد و ساختار آن ها اشاره خواهیم داشت. 

 • آسانسور های گیربکس: در ساختار این گونه آسانسورها یک گیربکس متصل به موتور وجود دارد که این گیربکس نقش چرخاندن چرخی را دارد که طناب ها را حرکت می دهد. کاربرد این آسانسور ها در ساختمان های با ارتفاع متوسط می باشد. 
 • آسانسور های گیرلکس: در ساختار این آسانسور ها نیز چرخ یا فلکه ای بسیار بزرگ بوده و به علت سرعت بالایی که دارند در ساختمان های بسیار مرتفع کاربرد دارند. 
 • آسانسور های هیدرولیک : چنین آسانسور هایی در ساختمان های با ارتفاع کم استفاده می شوند. 
 • آسانسور صنعتی 
 • آسانسور کشاورزی

پرفروش ترین برندهای آسانسور در بازار

پرفروش ترین برندهای آسانسور در بازاربرند های بسیار معروف و معتبری در زمینه آنساسور در بازار موجود می باشند. این برند ها عموما به دلیل کیفیت بالای محصولات تولیدی و هم چنین رضایت مندی و استقبال زیاد مشتریان؛ به پر فروش ترین برند های آسانسور در بازار تبدیل شده اند. 

معمولا برند های برتر تولید کننده انواع و اقسام محصولات از جمله آسانسور، با پیاده کردن سیستم های مدیریتی استراتژیک و کار آمد و هم چنین شناسایی نیاز مشتریان و تقاضای آن ها، بازار فروش انواع آسانسور را در دست گرفته و به عنوان پر فروش ترین برند برتر آسانسور؛ به فعالیت می پردازند. 

این برند ها عموما با استفاده از تجربیات بالای خود که طی سالیان دراز فعالیت در این حوزه بدست آمده است و نیز بهره گیری از علوم و فنون و ریزه کاری های ساخت و طراحی آسانسور مرغوب ترین محصولات را تولید کرده و به بازار فروش عرضه می کنند و به دلیل همین مرغوبیت بالا مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار می گیرد. 

لیست کلیه قطعات آسانسور

لیست کلیه قطعات آسانسور تولید و نصب آسانسور نیاز به قطعات بسیار زیادی دارد که کیفیت و کارایی قطعات آسانسور ها و همچنین نحوه نصب این قطعات، به طور مستقیم روی کیفیت و ایمنی آسانسور تاثیر گذار خواهد بود.

در زیر لیست قطعات آسانسور آورده شده است.

 • مگنت درب آسانسور : این وسیله در انواع درب آسانسور وجود داشته و انواع بسیار متفاوتی دارد. 
 • دیکتاتور آسانسور : این وسیله نیز بر روی درب آسانسور نصب شده و نقش جلوگیری از ضربه درب به کابین را دارد و در نتیجه بلعث بسته شدن روان تر درب آسانسور می شود. 
 • الکتروسیگنال : این وسیله به آسانسور کمک می کند تا در طبقه مناسبی متوفق شود. 
 • گاورنر آسانسور : این قطعه در آسانسور ها باعث می شود که ترمز ایمنی فعال شود. 
 • کفشک آسانسور : این وسیله به دو نوع کفشک غلطکی و کشفک لغزشی تقسیم می شود و وظیفه هدایت وزنه تعادل و کابین را دارند. 
 • تابلو برق آسانسور 

استعلام قیمت آسانسور در بازار

استعلام قیمت آسانسور در بازار به طور کلی قیمت انواع آسانسور های موجود در بازار به عوامل بسیار زیادی مانند موتور آسانسور ایرانی و… بستگی دارد که برخی از آن در زیر آمده است. 

 • قیمت برد آسانسور : مهمترین عامل تاثیر گذار در قیمت آسانسور های ایرانی و خارجی قیمت برد آن است.
 • درب آسانسور : یکی دیگر از موارد موثر در قیمت آسانسور نوع درب آن می باشد. برای مثال قیمت درب آسانسور حریری با انواع دیگر درب ها؛ بسیار متفاوت است.
 • کابین ها : طرح سقف کابین آسانسور در انواع کابین آسانسور بسیار متفاوت بوده و به صورت های مختلفی مانند ام دی اف، شیشه ای، لوکس و… به فروش می رسد که در قیمت نهایی آسانسور تاثیر گذار خواهد بود. 
 • شستی آسانسور : این قطعه یکی از قطعاتی است که زیبایی و جلوه بسیار جذابی به ساختمان و داخل کابین خواهد داد و بر حسب نوع آن قیمت متفاوتی دارد.

با این وجود برای استعلام دقیق لیست قیمت لوازم اسانسور ها در بازار می توان به سایت اینترنتی که در این زمینه فعالیت دارند اشاره کرد.

تأمین کننده تمامی تجهیزات آسانسور در کشور

تأمین کننده تمامی تجهیزات آسانسور در کشورفروش قطعات آسانسور و تمامی تجهیزات آسانسور در سطح شهر های مختلف کشور ایران؛ انجام می شود. 

بازار های سطح شهر های بزرگی مانند تهران؛ یکی از مراکز تامین کننده بهترین و مرغوب ترین انواع قطعات آسانسور در ایران می باشد. 

تامین کنندگان انواع قطعات آسانسور در ایران؛ در بازار های مختلفی در سراسر کشور به فروش لوازم آسانسور می پردازند. 

تامین کنندگان تمامی قطعات آسانسور در ایران؛ معمولا اطلاعات بسیار مفید و کاملی از انواع قطعات و ابزار های مصرفی آسانسور ها داشته و با کاربرد هر قطعه به طور کامل آشنا هستند که می تواند در انتخاب صحیح و مطمئن مشتریان؛ بسیار موثر واقع شود. 

علاوه بر این؛ بسیاری از شرکت ها و مراکز فروشی که تامین کننده قطعات آسانسور ها هستند، برای افزایش تعداد مشتریان و نیز برای سهولت خرید مشتریان، امکان خرید آنلاین و غیر حضوری را برای خریداران این محصولات فراهم آورده اند. 

مشتریان برای خرید تمامی قطعات آسانسور می توانند با مراجعه حضوری به شرکت های تامین کننده این محصولات و یا مراجعه به فروشگاه های آنلاین و خرید غیر حضوری؛ نسبت به تهیه قطعات مورد نیاز خود اقدام نمایند. 

پخش کلی آسانسور با بهترین کیفیت

پخش کلی آسانسور با بهترین کیفیت آسانسور هایی که در کارخانه های مختلفی در کشور ایران ساخته شده اند، پس از تولید به روش های مختلف کلی یا جزیی به در سطح شهر های مختلف ایران پخش شده و به فروش می رسند. 

شرکت های پخش کلی آسانسور در سراسر کشور، انواع و اقسام مختلفی از آسانسور ها را در سراسر سطح شهر های کشور به فروش می گذارند. 

خریدارانی که قصد خرید آسانسور را به صورت کلی و در مقدار بسیار زیاد دارند، می توانند با مراجعه به مراکز پخش کلی آسانسور؛ این محصولات را در بالا ترین کیفیت ممکن و با مناسب ترین قیمت ها خریداری نمایند. 

علاوه بر این؛ سایت های اینترنتی معتبری در زمینه پخش کلی و فروش انواع و اقسام آسانسور ها از جمله فروش آسانسور هیدورلیک فعالیت دارند که مراجعه مشتریان، به این سایت ها و ثبت سفارش خود نیز یکی دیگر از روش های خرید کلی انواع آسانسور ها می باشد. 

فروشگاه اینترنتی آسانسور و تجهیزات آن

فروشگاه اینترنتی آسانسور و تجهیزات آنامروزه با پیشرفت تکنولوژی و راه های ارتباطی، فروشگاه های آنلاین و سایت های اینترنتی تاسیس شده اند که به فروش انواع و اقسام محصولات از جمله انواع آسانسور ها و تجهیزات آن مانند فروش آسانسور هیدرولیک، می پردازند. 

خرید از این فروشگاه های اینترنتی؛ مزایای بسیار زیادی را برای خریداران فراهم می آورد که از جمله آن ها می توان به امکان خرید از راه بسیار دور و نیز امکان ثبت سفارش در هر ساعتی از شبانه روز اشاره داشت. 

بسیاری از فروشگاه های آنلاینی که در زمینه فروش آسانسور و تجهیزات آن فعالیت می کنند با عرضه مستقیم این محصولات و حذف واسطه ها تا مقدار بسیار زیادی از قیمت آسانسور کاهش می دهند که از این نظر نیز برای مشتریان بسیار به صرفه تر خواهد بود. 

مشتریان برای اطلاع از این فروشگاه ها می توانند با یک گشت و گزار ساده در اینترنت لیستی از سایت ها و مراکز فروش آنلاین بسیار معتبر و شناخته شده فعال در این زمینه را یافته و نسبت به خرید محصولات مرغوب عرضه شده در این فروشگاه ها اقدام نمایند. 

تفاوت انواع آسانسور های صنعتی و خانگی

تفاوت انواع آسانسور های صنعتی و خانگیآسانسور های صنعتی و خانگی تفاوت های بسیار زیادی با یکدیگر و و هر کدام از آن ها کاربرد های متفاوتی دارند. 

آسانسور های خانگی معمولا داری ظرفیت کمتری نسب به آسانسور های صنعتی می باشند و برای استفاده در مراکز صنعتی مناسبند. 

بهترین آسانسور های خانگی برای هر خانه ای بر اساس ساختمانی که دارد متفاوت است. 

برای مثال، در خانه هایی با ساختمان های نوساز که دارای چاهک مخصوص آسانسور هستند؛ تمام انواع آسانسور ها از جمله معمولی، هیدرولیک، گیرلکس و… قابل نصب هستند. 

البته در این گونه ساختمان ها برای کاهش هزینه ها معمولا از انواع آسانسور های کششی یا معمولی استفاده می شود. 

بر خلاف ساختمان های نوساز؛ ساختمان هایی که قدیمی بوده و چاهک آسانسور در آن ها وجود ندارد، بهترین گزینه انتخاب آسانسور های هیدرولیکی است که در خارج از ساختمان داخلی خانه و یا در فضای بین راه پله ساختمان نصب می شوند. 

واردات برندهای خارجی آسانسور به ایران

واردات برندهای خارجی آسانسور به ایرانشرکت های وارد کننده انواع آسانسور های خارجی، این آسانسور ها را بیشتر از کشور هایی مثل چین، کشور ایتالیا و هم چنین امارات متحده عربی و نیز کره؛ وارد می کنند. 

طبق قوانین و مقررات گمرکی کشور ایران؛ شرکت های وارد کننده انواع آسانسور های خارجی، برای واردات و ترخیص این محصولات نیاز به استاندار اجباری می باشد. 

وارد کنندگان انواع آسانسور های خارجی به مناطق آزاد نیز باید تمامی قوانین و مقررات واردات مثل ثبت سفارش ها در سیستم و هم چنین اخذ مجوز استاندارد و… را رعایت کنند و نیز عوارض گمرکی را بپردازند تا بتوانند محصولات خود را به صورت قانونی در ایران به فروش برسانند. 

شرکت های بسیار زیادی در کشور ایران وجود دارند که با داشتن نیرو هایی متخصص و کار آمد در زمینه ترخیص آسانسور های خارجی و وارداتی، همواره مورد توجه مشتریان زیادی بوده اند و دارای اعتبار ویژه ای هستند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما