مجموعه پیک اسانسور شما را به خرید بهترین لوازم آسانسور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت پخش تراول كابل آسانسور

آنچه در این مقاله میخوانید .....

تراول كابل آسانسور چه وظیفه ای را ایفا میکند؟عرضه انواع تراول كابل آسانسور

تراول كابل آسانسور: کاربرد تراول کابل آسانسور این است که جز قطعات مهم و کاربردی است است که در ساختار تراول کابل آسانسور بسیار مهم و باید حتما از آلیاژهای عالی و مرغوب در آن استفاده شود.

تراول کابل مدل‌های ایرانی و خارجی به بازار عرضه می شود جز قطعات راه اندازی آسانسور میباشد و باید حتماً نصب و راه اندازی ان از طریق افراد متخصص انجام شود.تعریف اولیه تراول کابل آسانسور می توان گفت کابل رابطه بین تابلو فرمان و کابین آسانسور است.

شرکت پخش تراول كابل آسانسور

تراول كابل آسانسور چه وظیفه ای را ایفا میکند؟

تراول كابل آسانسور چه وظیفه ای را ایفا میکند؟ انواع تراول كابل: انواع تراول کابل موجود در بازار تراول کابل تخت موازی، تراول کابل گرد و تراول کابل تخت گروهی می باشد.

در آسانسور اجزای مهم تری موجود می باشد تراول کابل و موجود در آسانسور نقش بسیار مهم و قابل اهمیتی در عملکرد آسانسور های ترکیبی دارد در این قسمت به بررسی تراول کابل و عملکرد آن می پردازیم.همان گونه که در بالا از تراول کابل واسانسور متوجه می شوید این نوع کابل تخت اغلب در حال تکان خوردن است و نقطه متصل کننده بین کابین و تابلو فرمان است وظیفه مهم و اصلی آن هدایت دستورها و فرمان های لازم به کابین آسانسور از تابلو می باشد این کابل حتماً باید از نظر جنس عالی و قدرت استحکام بالا و همین طور انعطاف پذیری داشته باشد.

این کابل ها در تعداد های ۲۴، ۲۰ ، ۱۲، ۴، ۸،۱۶ رشته در بازارها و مراکز خرید عرضه می شوند در یک تعریف کلی می‌توان گفت یک رشته از نخ نایلون داخل این کابل ها موجود می باشد که باعث قدرت و استقامت و مدت زمان بیشتر طول عمر این کابل ها می شود.از نکات مهم این کابل می توان این را گفت که نباید کمتر از ۱۲ رشته در ساختن این ها کار برده و یا استفاده شود به علت اینکه باعث کم وزن بودن و یا سبکی و پیچیدن کابل ها به یکدیگر می شود.

به علت اینکه این کابل ها وظیفه بسیار مهم و حیاتی دارند باید حتماً از جنس عالی با قدرت و قابل انعطاف در ساخت آن ها استفاده شود.این کابل ها به صورت همیشگی یا داعم و ۲۴ ساعته در حال حرکت در آسانسور می باشند.

عرضه انواع تراول كابل آسانسور

عرضه انواع تراول كابل آسانسور قیمت تراول كابل: در مورد قیمت این کابل می‌توان گفت کالایی قابل مصرف میباشد.

کابل خوب و با استفاده از گارانتی و ضمانت نامه قابل ارائه برای مصرف کنندگان این فرصت را به وجود می‌آورد تا با خیالی راحت ارتباط بین تابلو فرمان آسانسور و کابین را به عهده یک کابل قابل اطمینان قرار بدهند.این کابل به لحاظ کیفیت و قیمت بسیار مناسب میباشد به طوری که با جرات میتوان گفت در در زمان حال بهترین محصول ترکیه میباشد که در کشور ما توانسته بسیار طرفدار پیدا کند و بسیار هم پرفروش میباشد‌.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: مرتضی عوض زاده

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09120269767

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: denaasansoreshiraz20@gmail.com

مجموعه پیک اسانسور شما را به خرید بهترین لوازم آسانسور دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید