شرکت پخش موتور اسانسور هیدرولیک

شرکت پخش موتور اسانسور هیدرولیک حضور گسترده ای در بازار داشته و با شناخت و تجربه ای که در این عرصه دارد در کار عرضه و تامین نیاز بخش بزرگی از بازار بوده و توانسته با عملکرد درست خود و به بهترین نحو ممکن نیاز بازار را رفع کند، خریدارانی که قصد تهیه عمده این محصول را دارند نیز می توانند بسیار به صرفه و کم هزینه آن را تهیه نموده و سود خوبی را نصیب خود کنند.

شرکت پخش موتور اسانسور هیدرولیک

نقاط قوت موتور اسانسور هیدرولیک

نقاط قوت موتور اسانسور هیدرولیک نقاط قوت موتور آسانسور هیدرولیکی بر اساس نوعشان متفاوت است چون این موتور دارای دو نوع خشک و مغروق در روغن است و نوع خشک دارای مزایای زیر می باشد:

  • دارای طراحی ساده ای است اسلوب کار کرد آنها به جهت نصب در یک سیستم هیدرولیک با اندک ایده های تخصصی در طراحی موتور مناسب مانند الکتروموتورهای رایج است.
  • نمونه های خشک نسبت به مدل های غرق در روغن قیمت های ارزانتری دارد و چون در ساخت آن از اصول بهربرداری آسان و طراحی ساده الگوبرداری شده است.
  • شرایط نصب، راه اندازی و نگهداری آسانتری داشته و به دلیل اینکه از سیستم جدا می شود شرایط تعمیر آسانتری دارد.

نوعی دیگر از مدل های این موتور مدل غرق در روغن است که شامل مزایای زیر می باشد.

  • دارای راندمان بالا و کارکرد مطمئنی بوده و روغن موجود در آن نیز در مهار تاثیر مخرب جریان های راه اندازی و خنک سازی موتور نقش موثری دارد.
  • از میزان مصرف برق کمتری برخوردار بوده و صدای کمتری در زمان کار از خود تولید می کند چون روغن آن به عنوان عایق صدا عمل می کند.
  • این موتور به دلیل صدای کم برای ساختمان های مسکونی مناسب است که از دیگر ویژگی های آن نیز داشتن ظرفیت بالا می باشد به همین دلیل بیشتر در آسانسورهایی با ابعاد بزرگ تولید می شود.

قیمت روز موتور اسانسور هیدرولیک

قیمت روز موتور اسانسور هیدرولیک قیمت موتور اسانسور هیدرولیک بسته به کیفیت و جنس آنها متفاوت بوده و هزینه های تولیدی و کیفیت مواد اولیه بکار رفته در آنها نیز در نرخ گذاری تاثیر گذار می باشد، نوع و مدل موتور آسانسور از جنس خشک یا روغنی بوده که در نرخ موثر است لذا نوع روغنی گرانتر می باشد.

قیمت فروش موتور اسانسور در هر برندی متفاوت بوده و نحوه خرید آن نیز در نرخ گذاری موثر است به گونه ای که اگر عمده و بدون واسطه تهیه شود ارزانتر خواهد بود، این موتور در شرایطی کاملا قدرتمند و توانمند کار می کند که به طور کاملا تخصصی و با فنون پیشرفته ای تولید شده است.

موتور آسانسور هیدرولیک در به حرکت انداختن پمپ های هیدرولیکی با عملکرد خاص قابلیت مطمئن و کاملی دارد که در آن برای حرکت عمودی کابین از جک پیستونی با حجم بالا و قدرت منحصر به فردی استفاده شده است.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.