عرضه انواع آسانسور جک دار

امروزه استفاده از آسانسور بخاطر افزایش جمعیت و رواج خانه ها و آپارتمان ها و ساختمانهای مسکونی و تجاری در ارتفاع بلند جزو ضروریات زندگی بشر شده است. یکی از انواع آسانسورهای موجود در کشورمان، آسانسور جک دار می باشد که دست اندرکاران و تولیدکنندگان این عرصه، آن را تولید و به بازار عرضه می کنند، شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عرضه انواع آسانسور جک دار، به نمایندگی مجاز ما مراجعه کنید یا به وب سایت ما سر بزنید.

عرضه انواع آسانسور جک دار

مشخصات فنی آسانسور جک دار

مشخصات فنی آسانسور جک دار معمولا آسانسور جک دار در ساختمان های کم ارتفاع که بین ۲ تا ۸ طبقه می باشند استفاده می شود این آسانسورها از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که عبارتند از: جک هیدرولیکی، پاوریونیت، شلنگ فلزی، پایه جک و روغن. حرکت آسانسور با جک هیدرولیکی که قابلیت پمپاژ روغن دارد انجام می گیرد. وقتی که آسانسور به طرف پایین حرکت می کند شیر آن خود به خود باز می شود و روغن به مخزن بر می گردد. آسانسور جک دار برای ساختمان هایی که مسافر کمتری دارد مناسب تر می باشد و برای آسانسور خودرو و باربری بزرگ مثل شرکت ها ی بزرگ و ساختمان های تجاری خاص به کار گرفته می شوند. همچنین قابلیت نصب برای ساختمان های قدیمی که قبلا آسانسور نداشتند را دارا هستند. از مشخصات این آسانسورها، مجهز بودن به سامانه ضد سرقت و حرکت روان و بی صدای آن می باشد همچنین نیازی به موتورخانه در بالای چاهک ندارند و برای بالا رفتن از این نوع آسانسورها، در مصرف انرژی، صرفه جویی می شود.

بیشتر بخوانید: استعلام قیمت آسانسور باربری

آسانسورهای جک دار به چند دسته زیر تقسیم می شوند که عبارتند از:

• آسانسور چاهک دار: این دسته از آسانسورها در زمین و در یک چاهک به نام چاهک آسانسور قرار گرفته می شوند.

• آسانسور بدون چاهک: این آسانسور برای کارکرد مناسب، نیازی به چاهک ندارد.

• آسانسور طناب دار: در این آسانسور از کابل و پیستون که به قرقره متصل هستند برای جابجایی استفاده می شود و نیازی به چاهک ندارد.

بررسی قیمت آسانسور جک دار

بررسی قیمت آسانسور جک دار آسانسور جک دار نیاز به بررسی ندارند و برای آنهایی که محدویت ارتفاعی دارند مناسب هستند. بسیار نرم و روان و بی صدا حرکت می کنند. کم مصرف بوده و هزینه سرویس آن، پایین است.شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت آن با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا برای خرید عمده آن ، مستقیم از فروشگاه مرکزی، مبادرت به خرید کنید و یا با مراجعه به فروشگاه اینترنتی، آن را به صورت آنلاین سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت، تحویل شما دهند. در فروشگاه مرکزی ما به دلیل حذف واسطه و عرضه محصول از تولید کننده به مصرف کننده ، قیمت آسانسور جک دار ما، پائینتر از بازار به شما ارائه می شود.

بیشتر بخوانید: خرید درب کابین آسانسور استیل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما