عرضه انواع سيم بكسل آسانسور

سيم بكسل آسانسور: اکسل آسانسور از قطعات مهم مکانیکی محسوب می‌شود که باعث به هم پیوستن دو قسمت اصلی آسانسور به یکدیگر می شود عمارت سیم بکسل می توان گفت قدرت تحمل بسیار بالایی دارد .به همین علت است که در آسانسور از آن استفاده می کنند بوکسور علاوه بر قدرت تحمل بالا انعطاف پذیری قابل توجهی نیز دارد به همین دلیل مورد توجه مکانیک ها و کسانی که اسانسور رادار استفاده و یا اختراع کردن مورد توجه قرار گرفت ما میتوانیم سیم بکسل آسانسور را از فروشگاه های مخصوص خریداری کنیم.

عرضه انواع سيم بكسل آسانسور

مشخصات بهترین سيم بكسل آسانسور

مشخصات بهترین سيم بكسل آسانسور انواع سيم بكسل :

۱_از نظر مفتولی : این مدل بدون عایق و یا روکش می باشد .این نوع در اغلب موارد استفاده می شوند که عامل فرسایشی در طول عمر این سیم نقش مهمی دارد و سیم بکسل بیشتر در خطر زنگ زدن می باشد.

مدل دوم: نوع گالوانیزه در این مدل که فولادی می باشد روکش یکنواختی برای بکسل ها می باشند روکش مفتولی فولادی در برابر خطر زنگ زدن رطوبت هوا و مواردی که در زنگ زدن یک سیم نقش دارند سیم را مقاوم می سازد این نوع سیم مفتولی فولادی بیشتر و یا اغلب در صنایع کشتیرانی و شیلات که احتمال زنگ زدن آن بیشتر می‌باشد استفاده خواهند شد.

مدل سوم: مفتول استیل که نام دیگر آن فولادی استنلس می باشد این مدل طناب ها به اضافه برای اینکه مقاومت با قدرت بالایی دارند نسبت به زنگ زدن قدرت بیشتری در برابر مقاومت کردن دارد علاوه بر این در حرارت ۱۰۰۰ درجه نیز مقاومت خوبی از خود نشان می دهند.

۲_ازنظر مغزی : دونوع کنفی و مغزی فولادی

مغزی کنفی : نوع مغزی کنفی در ساخته شدن مغزی از الیاف های طبیعی یا غیرطبیعی استفاده خواهد شد اگر چه استفاده از کنف اورجینال در ساختن کابل های متداول از موارد الیاف مجموعه مانند پلی پروپلین استفاده می‌شود.

مغزی فولادی: این نوع فولادی استفاده از انواع فولادی در میان آن ها می باشد که حالتش مستقل میگویند این نوع می تواند یک رشته مفهوم در مغزی قرار بگیرد با قطر کمتر از ۱۰ میلی متر می باشند و به این رشته فولادی یا wsc می گوییم‌.

۳_از نظر بافت سیم بکسل ها به چهار نوع بافت تقسیم می شود.

الف)بافت فیبر

ب)بافت وارینگتون

ج)بافت سیل

د)بافت استاندارد

خرید مستقیم سيم بكسل آسانسور

خرید مستقیم سيم بكسل آسانسور خرید سيم بكسل :خرید سیم بکسل از فروشگاه ها و مراکز معتبر صورت می گیرد اگر بدون واسطه باشد ارزان تر خواهد بود.این سیم بکسل ها توسط کارخانه ها ساخته می شوند و به مصرف کننده ها و خریداران ارائه می شوند .می توان از طریق اینترنت و یا فروش مستقیم از مغازه ها و فروشگاه های مخصوص خریداری کرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما