عرضه بهترین ریل آسانسور هیدرولیک

عرضه بهترین ریل آسانسور هیدرولیک توسط حداکثر فعالان این عرصه به صورت آنلاین انجام می شود تا مشتریان در سراسر کشور بتوانند به راحتی این نوع قطعه آسانسور را با بهترین کیفیت تهیه کنند.

ریل آسانسور یکی از قطعات مهم و اصلی آسانسور محسوب می شود و در مراحل اولیه نصب آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد و هدایت کابین آسانسور و وزنه تعادل را بر عهده دارد.

عرضه بهترین ریل آسانسور هیدرولیک

آشنایی با وظایف ریل آسانسور هیدرولیک

آشنایی با وظایف ریل آسانسور هیدرولیک ریل آسانسور هیدرولیک وظایف مختلفی دارد که می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • باعث هدایت کابین می شود.
  • در راستای حرکت عمودی وزنه تعادل ایجاد می کند.
  • از نوسانات افقی کابین جلوگیری خواهد کرد.
  • در زمان عملکرد ترمز ایمنی وزن کابین را تحمل می کند.
  • هنگام عملکرد ترمز ایمنی کابین را متوقف می نماید.

ریل آسانسور اولین قطعه ای می باشد که نصب می گردد و به صورت عمودی و موازی با توجه به ابعاد چاهک و تعداد ایستگاه آسانسور نصب می شود و در مقاطع T16، T9 وT5 وجود دارد که ریل آسانسور هیدرولیکی به صورت T9 مورد استفاده قرار می گیرد این قطعه مکانیکی نقش مهمی روی ایمنی و عملکرد آسانسور دارد به همین دلیل باید بتواند فشارهای کابین آسانسور را تحمل کند برای این منظور از فولاد برای ساخت ریل استفاده می کنند.

در این جا لازم است به این نکته مهم اشاره کنیم ریل هایی که دارای جنس فولاد سرد می باشند قیمت بالایی دارند چون مقاومت آن ها بالاتر است در شاخه های 5 متری ریل ها ساخته می شوند و سطح آن ها باید صیقلی و صاف باشد که این نشان می دهد که ماشین کاری آن به خوبی انجام شده است استفاده از ریل آسانسور نامرغوب باعث ایجاد مشکلاتی مانند سر و صدا و لرزش در کابین، بالا رفتن استهلاک موتور آسانسور می شود.

در هنگام نصب ریل باید توجه کنید به گونه ای به ساختمان محکم شود تا در هنگام نشست ساختمان آسیبی به آن وارد نشود و برای ایمنی بیشتر باید توجه کنید که ریل در مقابل نیرو ها و بارهایی که به آن وارد می شود مقاوم باشد به همین دلیل بهتر است ریلی را خریداری کنید که دارای جنس فولاد سرد باشد.

فروش مستقیم ریل آسانسور هیدرولیک

فروش مستقیم ریل آسانسور هیدرولیک فروش مستقیم ریل آسانسور هیدرولیک باعث شده تعداد مشتریان جدید به طور قابل توجه ای افزایش یابد چون می توانند بدون واسطه و با قیمت کمتری از بازار محصول را تهیه کنند علاوه بر این مزیت های فراوان ریل آسانسور باعث شده فروش آن بازار داغی داشته باشد که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • استحکام و مقاومت بالایی دارد و می تواند به خوبی فشار وارده را تحمل کند.
  • تمام استاندارد های بین المللی در ساخت آن رعایت شده است و همین باعث شده فروش ریل آسانسور بازار پر رونقی داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما