عرضه بهترین موتور آسانسور

موتور آسانسور یکی از مهم ترین اجزای آسانسور است که هنگام خرید آن باید به کیفیت و برند کالا دقت لازم را داشته باشید. سایت ما در این زمینه فعالیت گسترده ای را آغاز کرده است . برای اطلاع از قیمت موتور آسانسور و اطلاع از مقاومت و ظرفیت موتور می توانید از مشاوران سایت ما راهنمایی و مشاوره دریافت نمایید. ما سعی می کنیم بهترین ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.می توانید خریدی با اطمینان و با برخوردی از ضمانت کالا از سایت ما داشته باشید.

عرضه بهترین موتور آسانسور

موتور آسانسور و انواع آن

موتور آسانسور و انواع آن موتور آسانسور از مهمترین اجزای آسانسور ویا قلب آسانسور به شمار می رود که کابین آسانسور نیروی محرکه ی خود را از موتور دریافت می کند و اگر موتور نباشد آسانسور نمی تواند حرکت کند.انواع موتور آسانسور با توجه به کاری که انجام می دهد و ظرفیت و سرعت آسانسور متفاوت می شود.

موتور آسانسور انواع مختلفی دارد.این موتور ها بر اساس طریقه ساخت از یکدیگر متفاوت می شوند.

در اینجا در مورد مهم ترین انواع موتور آسانسور به مختصر توضیح خواهیم داد. در موتور تک سرعته تنها یک سرعت برای حرکت آسانسور در نظر گرفته شده است شتاب گیری در این موتور بسیار آرام است و به همین دلیل این سیستم موتوری از موتور دو سرعته ارجحیت بیشتری دارد. موتور دو سرعته دو سرعت برای موتور در نظر گرفته شده است و نیروی محرکه ی مورد نیاز از طریق دو سیم پیچ منتقل می شود.موتور های دو سرعته به دلیل استارت ها وتوقف های ناگهانی باعث فرسوده شدن فوری بدنه ی کابین می شود به همین دلیل موتور تک سرعته ترجیح داده می شود.در موتور بدون گیربکس موتور به قرقره ی کش به صورت مستقیم متصل می شود این موتور نسبت به سایر موتور ها سرعت سریع تر و بیشتری دارد و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.این موتور حرکت نرمی دارد و در صرفه جویی در منابع برق بسیار مناسب می باشد.

این موتور ها بیشتر از کشور های دیگر وارد می شود و کشور ما هنوز توانایی ساخت آن را ندارد. از جمله کشور های سازنده ی آن می توان کشور چین را نام برد. یکی از انواع موتوری که در برابر انفجار و حریق مقاوم سازی شده اند و ایمنی بیشتری نسبت به سایر موتور ها دارند می توان موتور پنوماتیک را نام برد.

مراکز فروش موتور آسانسور

مراکز فروش موتور آسانسور فروش موتور آسانسور توسط شرکت های وارد کننده معتبر صورت میگیرد. می توانید برای خرید موتور های آسانسور با کیفیت و دارای ضمانت کالا به فروشگاه اینترنتی ما مراجعه کنید ما سعی خواهیم کرد بهترین ها را در اختیار شما قرار دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما