فروشنده بهترین درب تمام اتوماتيك آسانسور

درب اتوماتيك آسانسور بیشترین کاربرد را در آسانسورهای پر رفت و آمد دارند. درب آسانسور از ایمنی مسافران محافظت می کند. این قطعه در انواع و مدلهای گوناگون طراحی و ساخته شده است. نصب درب در آسانسور در ایجاد ایمنی نقش مهمی دارد. با تماس با نمایندگی رایا آسانسور می توانید از قیمت انواع درب آسانسور مطلع شوید و آنها را با بهترین قیمت خریداری کنید.

فروشنده بهترین درب تمام اتوماتيك آسانسور

معرفی انواع درب کابین آسانسور

معرفی انواع درب کابین آسانسور انواع درب کابین آسانسور در دو نوع درب فرود و درب اتومبیل ساخته می شود. درب فرود در ورودی طبقات ماشین قرار دارد و درب اتومبیل روی واگن بالابر نصب شده است. هنگام نصب درب آسانسور ، باید بسیار دقت کنید تا دقیق انجام شود – کوچکترین بی احتیاطی آسیب زیادی وارد می کند. برای نصب درب آسانسور ، باید از نصاب ها یا پرسنل خدمات واجد شرایط کمک بگیرید. همچنین استفاده از قطعات ارزان و بی کیفیت در نصب درب باعث می شود درب آسانسور زودتر خراب و فرسوده شود. درهای آسانسور کف و کابین اتوماتیک را از نمایندگی های معتبر بخرید.

به طور کلی درب های آسانسور در دو نوع تاب دار و اتوماتیک ساخته می شوند. در سال های گذشته بیشترین استفاده از درب های چرخشی بود اما با ورود درب های اتوماتیک ، استفاده از این درها محدود بود. درب آسانسور کاملاً اتوماتیک دری است که مسافران هنگام استفاده از آسانسور در باز و بسته شدن آن اختلال ایجاد نمی کنند و مکانیزم درب به صورت خودکار کار می کند. درهای آسانسور از نظر الکتریکی به دو دسته تقسیم می شوند. درب هایی که دارای موتور کنترل و رانندگی هستند و درهایی که ندارند.

نکات مهم هنگام خرید درب آسانسور

نکات مهم هنگام خرید درب آسانسور و زمان باز و بسته شدن کوتاه است. این به این معنی است که با سرعت بالا کار می کند. در نتیجه باعث صرفه جویی در انرژی و از همه مهمتر سرعت آسانسور به جلو و عقب می شود. مدل تلسکوپی از یک طرف (چپ یا راست) باز می شود و باز و بسته شدن آن بیشتر از مدل مرکزی طول می کشد. مزایای مدل مرکزی در مقایسه با تلسکوپی قابل مشاهده است همچنین می توان گفت درب آسانسور مرکزی از جذابیت بیشتری برخوردار است و همین امر افراد را به استفاده از آسانسور ترغیب می کند. این مدل عمدتا در ساختمانهای بزرگ و آسانسورهایی که حیاتی هستند استفاده می شود.

  • زیبایی بیشتر
  • امکان تقارن بین کابین و کف
  • در کابین هایی که به عمق بیشتری نیاز دارند فضای کمتری اشغال می شود

این درب روی کابین نصب شده است. نوع تلسکوپی درب اتومبیل برای آسانسورهای اتوماتیک بیشترین کاربرد را دارد. این نوع درب ها معمولاً در دو یا سه لایه طراحی و ساخته می شوند. این به نوع بالابر و سلیقه کاربران بستگی دارد. هنگام باز کردن درهای کابین تلسکوپی ، قفل ها از یک طرف ، چپ یا راست انباشته می شوند. روی درب اتومبیل مکانیزمی وجود دارد که علاوه بر بسته شدن درب اتومبیل، درب فرود را نیز می بندد.

بررسی ویژگی های درب تمام اتوماتيك آسانسور

بررسی ویژگی های درب تمام اتوماتيك آسانسور درب آسانسور در یک سیستم آسانسور همزمان دارای دو جنبه ایمنی و تزئینی است ، بنابراین از اهمیت ویژه ای برخوردار است. علاوه بر این ، لازم است هنگام نصب مانند سایر قسمتهای مکانیکی آسانسور ، توجه زیادی داشته باشید ، زیرا کمترین دقت می تواند منجر شود به بسیاری از خسارات مالی درب فرود آسانسور: با توجه به تعداد ایستگاه های آسانسور استفاده می شود همچنین در قسمت ورودی کف اتومبیل قرار دارد نوع و اندازه دهانه درب فرود را با توجه به طراحی آسانسور و با توجه به نوع استفاده و مطابق با درب های تاب دار ، تلسکوپی و مرکزی بین درب آسانسور قرار دارند.

درب های آویز آسانسور ساده ترین و ارزان ترین نوع درب کف هستند. درب های آویز از نظر عرض درب فضای بسیار کمی نیاز دارند زیرا درب فقط یک درب است عدم کنترل زمان باز و بسته شدن این درب تأثیر زیادی در چرخه برگشت آسانسور دارد و باعث افزایش زمان ترافیک آسانسور می شود. باز کردن این درها به روی افراد با ویلچر یا افراد مسن و معلول بسیار دشوار است. این درها با زاویه 90 درجه نسبت به دیوار باز می شوند و در نتیجه راهرو را مسدود می کنند. قاب ، خرپا ، دستگیره، لولا ، دیکتاتور و تماس اجزای تشکیل دهنده درب تاب هستند.

درهایی وجود دارد که در کابین نصب می شوند و مانند درهای کف انواع مختلفی دارند. تمام قطعات درب اتوماتیک کف ، جدا از مکانیزم باز و بسته شدن در ، شامل قسمتهای مختلفی مانند موتور سر ، جعبه دنده و قرقره و تسمه می باشد. درب های اتوماتیک مکانیزم روی درب کابین وجود دارد که علاوه بر باز و بسته شدن درب کابین ، درب کف را نیز باز و بسته می کند. این درب اتوماتیک دارای روکش استیل ضد زنگ برای لولاها و قاب ها با طرح ها و رنگ های مختلف است.

بررسی قیمت درب اتوماتيك آسانسور

بررسی قیمت درب اتوماتيك آسانسور کیفیت بالا تولیدات درب تمام اتوماتيك آسانسور مختلف در بین شرکت های تولید داخلی در حد بسیار بالایی می باشد که رضایت خریداران را به دنبال داشته است. قیمت اين نوع درب هاي اتوماتيك که یکی از نمونه های پر مصرف است با روش های مختلفی تعیین می شود. برای دریافت آخرین قیمت خرید و فروش این محصول در بهترین کیفیت می توان از طریق نمایندگی های اینترنتی نیز اقدام نمود. مرکز توزیع اینترنتی انواع مختلفی از این محصول، ارائه سرویس دهی به تمام نقاط کشور را با سرعت بالا به منظور جلب رضایت مشتریان در پیش گرفته است.

با توجه به تنوع بالا و تولید انبوه کالا و کیفیت درجه یک درب اتوماتيك شاهد تمایل مشتریان از کشور های همسایه ایران به خرید این محصول هستیم و از همین جهت صادرات این کالا در حد بالایی انجام می شود. با توجه به تغییراتی که در قیمت درب آسانسور به وجود آمده است، قیمت خرید و فروش این کالا نیز با افزایش قابل توجهی نسبت به سال های اخیر داشته است. قیمت خرید درب آسانسور در نمایندگی های اینترنتی به تمام نقاط کشور ثابت بوده و خرید کلی و جزئی آن با قیمت های درب کارخانه ای انجام پذیر می باشد.

توزیع اين نوع محصول در مرکز توزیع اینترنتی به صورت کلی و جزئی انجام می شود که این موضوع با توجه به نیاز مشتریان مورد توجه خریداران قرار گرفته که محصولی با بهترین کیفیت را با قیمت های عمده ای تهیه کنند. تولید نمونه های مختلف لوله پلی اتیلن در سایز های مختلف سبب شده تا بازار داخلی و خارجی دسترسی به خرید هر یک از این نمونه های را داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما