فروشنده کابین آسانسور دو درب

کابین آسانسور دو درب قسمتی بیرونی و ظاهری یک آسانسور را تشکیل می دهند. در گذشته تنوع زیادی در زمینه آن ها وجود نداشت. اما امروزه انواع و اقسام کابین ها به بازار های فروش راه یافته اند. در ساختمان های شیک امروزی، نمونه های زیبایی از این نوع کابین ها را مشاهده خواهید کرد. در جداره ها و دیوار های این کابین ها از متریال و قطعات صنعتی ویژه ای استفاده شده است.

فروشنده کابین آسانسور دو درب

مشخصات کابین آسانسور دو درب

مشخصات کابین آسانسور دو درب مشخصات کابین آسانسور دو درب به شرح زیر تقدیم حضورتان می شود:

  1. کابین ها ظرفیت های مختلفی دارند. برخی از آن ها 4 نفره، برخی6 نفره و… هستند. در برخی موارد که آسانسور ها مخصوص به بیمارستان یا مراکز صنعتی می باشند، از کابین هایی با ابعاد بزرگ تر استفاده می شود.
  2. کابین های یک آسانسور اساس و پایه ی استحکام آن می باشند. به همین سبب کیفیت این قسمت از قطعات آسانسوری اهمیت ویژه ای دارد.
  3. مقاومت این کابین ها در برابر نیروه های وارده نیز قابل توجه است. در حین حرکت آسانسور، ممکن است، ضرباتی به آن وارد شود و باعث تکان خوردن های کابین گردد که کیفیت پایین دستگاه را نشان می دهد. اما خرید یک کابین استاندارد و با کیفیت این مشکلات را از بین می برد.

این کابین ها طراحی بسیار زیبایی دارند. در رنگ ها و طرح های بسیار زیبایی تولید می شوند. در یک کابین آسانسور می توانید، تنظیمات مورد نظر خود را انجام دهید. همچون شماره ی طبقه، پخش یا عدم پخش موزیک و…همگی در کابین آن در دسترس هستند.

مرکز خرید کابین آسانسور دو درب

مرکز خرید کابین آسانسور دو درب قیمت کابین دو درب بر اساس ظرفیت آن تعیین می شود. مرکز خرید کابین آسانسور دو درب بهترین ها را در این نمایندگی های فروش ارائه می دهد و به همین سبب نیز محصولات این کمپانی در معرض توجه در بازار های بین المللی قرار گرفته است.

خرید کابین دو درب به دلیل ساده تر بودن این آسانسور ها و کاربردی بسیار بالاتری که دارند، افزون تر از سایر انواع کابین است. چرا که آن ها در فضای کم تری در ساختمان ها نصب شده و همزمان کار دو آسانسور را انجام می دهند. با استفاده از آن ها می توان، ساختمان را به دو بخش مجزا تقسیم بندی کرد، و به همه ی قسمت های آن دسترسی یافت.

به طوری که یک درب آن در یک قسمت و یک بخش از ساختمان و درب دیگر آن در نیمه ی دیگری از ساختمان گشوده می شود. طراحی آن ها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و برای ساختمان هایی که نیاز به دو دستگاه آسانسور وجود دارد، بسیار انتخاب بهینه ای می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما