فروش انواع آسانسور حمل بار

فروش انواع آسانسور حمل بار در بازار به وفور انجام می شود که تنوع مختلفی نیز در طرح و مدل های آن وجود داشته و مشتریان می توانند آن را در ظرفیت های مختلف و بسته به نیاز خود تهیه کنند، همچنین کیفیت های بالا و قیمت های متناسبی که در آن ها وجود داشته اطمینان بیشتری به مشتریان داده است و رضایتمندی آن ها نیز بدست آمده است.

فروش انواع آسانسور حمل بار

بررسی خصوصیات آسانسور حمل بار

بررسی خصوصیات آسانسور حمل بار انواع آسانسور حمل بار جهت محافظت بیشتر با برزنت پوشش داده می شوند که به گونه ای نیز طراحی شده اند که در هر صورت دارای تعادل در حین حرکت هستند، مثلا اگر یک طرف بار سبک و طرف دیگر آن سنگین باشد کارکرد و تعادل کابین به هم نخواهد خورد و این نوع کابین بلند تر نیز می باشد تا در حین انتقال بار مشکلی ایجاد نشود.

آسانسور حمل بار عرض درب های بزرگتری دارد و کلیدی نیز بر روی شستی کابین تعبیه شده که در زبان انتقال بار از بسته شدن درب به صورت دستی جلوگیری می کند و این در انجام سرعت کار تاثیر زیادی دارد، همچنین از سیستم ایمنی ترمز برخوردار بوده و سیم بکسل آنها نیز قطر بیشتری دارد که قطر آن نیز بسته به ظرفیت آسانسور فرق خواهد داشت.

موتور به کار رفته در آسانسور باربری دارای ظرفیت و قدرت بیشتری است که سیستم تعلیق آنها نیز به صورت دو به یک می باشد فلذا در صورت عدم تعادل بار در کابین مشکلی ایجاد نمی کند، همچنین دارای مدل های مختلفی است مانند: آسانسور حمل مصالح و نفر: که کاربرد آن در ساختمان های در حال ساخت می باشد. دیگری نیز آسانسور مخصوص حمل بار است که فقط مخصوص حمل بار است و ایمنی نفر در آن تامین نمی شود.

استعلام قیمت آسانسور حمل بار

استعلام قیمت آسانسور حمل بارعوامل مختلفی برای تعیین قیمت آسانسور حمل بار در بازار وجود دارد که کیفیت تجهیزات بکار رفته در آن و هزینه های تولیدی عوامل مهم تاثیرگذار در نرخ گذاری آن است، همچنین امروز به دلیل نوساناتی که در بازار وجود دارد قیمت آن در حال تغییر می باشد.

آسانسور حمل بار دارای کابینی با استفاده راحتی است که ضخامت پنل های دیوار فولادین آن نیز ۱۴ میلیمتر می باشد و درب های آن نیز مقاوم و تقویت شده است، لذا کف های آن فولادین با پوشش پلاستیکی غیر لغزنده است و ریل ها نیز هدفمند در آن تعبیه شده که قابل تعویض بوده و فشار و وزن بالا را تحمل می کند.

آسانسور حمل بار در دسترس، ایمن و بادوام است که از ویژگی آن می توان گفت که درب کابین از وسط و به صورت افقی باز و بسته می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما