فروش انواع کابین اسانسور بالابر

فروش انواع کابین اسانسور بالابر در بازار به صورت گسترده ای انجام می شود و به دلیل تنوعی که در طرح و مدل های آن وجود دارد مشتری از حق انتخاب بالایی برخوردار می باشد، فلذا خریدار می تواند محصول را در کیفیت های منحصر به فرد و با قیمت های باصرفه تهیه نموده و با کاهش هزینه های اولیه خود با رضایت کامل خرید کند.

فروش انواع کابین اسانسور بالابر

مشخصات بهترین کابین اسانسور بالابر

مشخصات بهترین کابین اسانسور بالابر بهترین کابین بالابر آسانسور بسته به مدلی که دارد دارای انواع مختلفی می باشد مانند: آسانسور هیدرولیکی، کششی با یک اتاقک ماشینی، کششی فاقد اتاقک ماشینی که این مدل کابین ها عملکردهای مختلفی نسبت به نوع نفربر دارند، دکل آنها دارای قطعاتی با ارتفاع ۵۰ تا ۲۰۰ متر می باشد و جرثقیل نیز بر روی سقف آنها نصب می شود که وظیفه کم یا زیاد کردن ارتفاع آن را بر عهده دارد.

ارتفاع کابین آسانسور باربری قابل تغییر است به همین دلیل ساختمان هایی که دارای سقف های کوتاه هستند باید دکل قبل از نصب آسانسور فیکس شود و اتاقک آن نیز باید تا مرحله آخر حفظ شود، به همین دلیل از فونداسیون به ابعاد کف و در ارتفاع ۳۰ سانتیمتر در روی زمین و زیر اتاقک استفاده می شود که سرعت این کابین ها نیز بسته به نوع گیربکس و موتور متفاوت می باشد.

کابین باربری تزئیناتی مقاوم در برابر خط و خش دارد که تجهیزات بکار رفته در آن هر چه قدر قدرت بالاتری داشته باشد سرعت حرکت آن نیز بیشتر خواهد بود و از بهترین نمونه های آن نیز مدل سی سی اچ است که دارای راندمان بالایی می باشد، همچنین به مقدار کمی انرژی و برق نیز استفاده می کند، نوع دیگر این آسانسور نیز مدل هیدرولیکی است که در ساختمان هایی با ارتفاع کم بکار می رود.

خرید مستقیم کابین اسانسور بالابر

خرید مستقیم کابین اسانسور بالابر خرید کابین آسانسور بالابر به صورت مستقیم و در بهترین کیفیت ها انجام می شود که قیمت های بسیار باصرفه ای را به خود اختصاص داده است و خریدار نیز می تواند آن را بسیار قابل اطمینان تهیه کند. کابین باربری دارای ویژگی های مختلفی است مانند:

  • در کابین باربری از جک هیدرولیک جهت افزایش ایمنی بکار می رود و سیستم فرود اضطراری در بالای آن در صورت قطعی برق نصب می شود.
  • براحتی بارهای سنگین را حمل نموده و حرکت آن یکنواخت و آرام به کمک نیروی ثقل و رو به پایین است که جهت عدم پوسیدگی در آن از رنگ آپوکسی یا خودرویی بکار می رود.
  • قابل استفاده جهت جابجایی انسان نیست چون اندازه کف و عمق آن یک متر و ارتفاع دو متری دارد.
  • با توجه به میزان بار و نحوه اجرای عمل دارای سرعت مختلفی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما