فروش موتور آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا

در ایتالیا  در سال های 1065 میلادی که به دلیل جنگ به صورت ویران شده بود بازسازی کشور به عنوان یک اولویت ملی برای ایتالیا شده بود شرکت آلبرتو ساسی به عنوان یکی از برجسته ترین و فعال ترین شخصیت این تلاش بود که توسط آلبرتو ساسی که بنیان گذار این شرکت بود اداره می شد. این شرکت که شروع به ساخت تجهیزات ساختمانی ضروری مشغول بود در کنار آن به فعالیت هایی در زمینه های تولید جعبه دنده برای آسانسور ها بود و به عنوان تنها تولید کننده ی موتور گیربکس در کشور اروپا شروع به ساخت انواع موتورهای الکتریکی کرد. که در سال 1982 آلبرتو ساسی به عنوان برترین تولید کننده در زمینه موتور گیربکس آسانسور در کل جهان تبدیل شد و یک شهرت جهانی را به خود اختصاص داد. آلبرتو ساسی که در سال 1995 کنترل و مالکیت کارخانه اس ام اس را که خودش آن را پایه گذاری کرده بود را به دست گرفت و بعد از گذشت یک سال موفق شد تا گواهی نامه ایزو 9001 را دریافت نماید.

 یکی از معتبرترین و بهترین و با کیفیت ترین برندهای موتور گیربکس آسانسور موتور آلبرتو ساسی ایتالیا می باشد که در اکثر ساختمان ها و مجتمع های لوکس و مدرن در کشور مورد استفاده قرار گرفته است. این موتور گیربکس در بازار به دلیل این که دارای استاتیک لود بسیار بالایی می باشد به صورت زیادی عرضه شده و مورد استقبال عموم قرار گرفته است. موتور گیربکس آلبرتو ساسی ایتالیا که ساخت کشور ایتالیا می باشد با راندمان بالا در کل بازار پخش و عرضه شده است. موتور آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا با سرعت یک متر در ثانیه  و با ظرفیت هشت نفر طراحی شده است و از ویژگی های بارز این موتور در قابلیت های نصب آن به شکل عمودی و افقی می باشد و در مواردی که کمبود فضا برای احداث موتور خانه وجود داشته باشد از موتور گیربکس به دلیل ابعاد کوچک آن استفاده می شود. روغن موجود در درون محفظه ی گیربکس موتور آلبرتو ساسی ایتالیا به صورت دائمی می باشد و دیگر نیازی به تعویض آن نیست و ترمز و موتور قادر به چرخش به دور محور های مارپیچ آن می باشند. موتور گیربکس آلبرتو ساسی که دارای راندمان خیلی بالاتری می باشد. که برای هر ساختمان با هر تعداد ایستگاه توقف و حرکت به لحاظ قدرت و ظرفیت و سرعت دارای تنوع مطلوبی می باشد.

مزیت های موتور آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا

از مزیت های موتور آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا می توان به عملکرد مناسب و توان تحمل بسیار بالا و نصب راحت و آسان آن اشاره نمود.  از ویژگی های بارز این موتور آلبرتو ساسی ایتالیا در تابلوی فرمان آسانسور آن و استاتیک لود بالای آن می باشد به همین علت موتور آلبرتو ساسی ایتالیا به عنوان یکی از بهترین آسانسور های وارداتی که دارای بهترین موتور گیربکس می باشد در کشور است. موتور آلبرتو ساسی ایتالیا بیشتر مورد توجه  پروژه های پرترافیک مانند ساختمان های اداری و بیمارستان ها و هتل ها به دلیل تردد بیشتر می باشد و در این پروژه ها مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر مزایای استفاده از این موتور آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا در فضا های کوچک می باشد چون به دلیل این که موتور آلبرتو ساسی ایتالیا در جهات مختلف قابلیت نصب دارند بنابراین در فضای های محدود و کوچک نیز می تواند به راحتی مورد نصب و استفاده قرار بگیرند. موتور آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا به عنوان یکی از معتبرترین و با کیفیت ترین  برندهای  موتور گیربکس موجود در کشور می باشد.

نرخ روز موتور آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا

از آن جایی که بدون شک موتور آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا از بهترین و با کیفیت ترین برند های گیربکس وارداتی در کشور می باشد و به دلیل کیفیت منحصر به فرد خود و با توجه به آن دارای قیمت نسبتا بالاتری نسبت به بقیه گیربکس های وارداتی و یا موتور های گیربکسی که تولید داخلی هستند می باشد. موتور آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا دارای دو سال گارنتی پس از فروش و خدمات مخصوص به خود می باشد. این موتور گیربکس آسانسور با توجه به این موضوع که دارای قابلیت راندمان بالا می باشد استفاده از آن در ساختمان ها و برج های پر رفت و آمد و شلوغ توصیه می شود. در صورت خرید این موتور آسانسور ایتالیای تا سالیان سال می توانید آسودگی خاطر را از موتور گیربکس آسانسور خود داشته باشد و از مکانیزم و عملکرد آن مطمئن باشید. از این موتور آسانسور می توان در پروژه های مهم تجاری و اداری و مسکونی مورد استفاده قرار گرفت.  با توجه به نوسانات موجود در بازار , قیمت تمام شده موتور آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا به قیمت روز تعیین می شود   

عمده فروشان موتور آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا

یکی از برترین و معتبرترین برند های موتور آسانسور در کشور موتور آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا می باشد که موتور این آسانسور به صورت مستقیم از کشور ایتالیا به واسطه ی بازرگانان آسانسور به داخل ایران وارد می شوند به دلیل این که این موتور گیربکس دارای کیفیت بسیار مطلوب و بالایی می باشد و از بازدهی و استقبال زیاد مردم روبه رو شده است. بسیاری از وارد کنندگان و بازرگانان موتور آسانسور آلبرتو ساسی به ایران از کیفیت بالای این محصول آگاه بوده اند و با توزیع آن به کل کشور مردم و مهندسان ساخت پروژه را از این محصول ارزشمند و با کیفیت بهره مند می سازند. این موتور آسانسور در سراسر دنیا جزئی از بهترین ها به حساب می آید که در قدرت ها و مدل های متفاوت طراحی شده و تولید گردیده است این موتور آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا به دو صورت گیرلس و گیربکسی در حال تولید می باشد و در سطر اول از لحاظ کیفیت نسبت به سایر موتورهای گیربکسی آسانسور به دلیل کیفیت قرار می گیرد این موتورهای گیرلس و گیربکسی آلبرتو ساسی استالیا از طول عمر بسیار بالایی نسبت به سایر موتورهای تولید شده برخوردار می باشد. در صورت خریداری موتور آسانسور آلبرتو ساسی می توانید سال ها شاهد کار کردن بدون نقص و ایراد و فعالیت مستمر و ایده آل آسانسور خود شوید. در صورت استفاده از این موتورهای آلبرتو ساسی ایتالیا در آسانسورهای خود موجب کمتر شدن تعمیرات و فرسودگی آن می شوید البته این موضوع نیز شایان به ذکر می باشد که نصب این موتورها در آسانسور نقش مهمی را در عملکرد نرمال آن دارد. بنابراین نصب آن کار حساس و تخصصی می باشد و باید توسط تیم کارشناس و دوره دیده ای انجام شود. نصب این موتور به دلیل کیفیت آن از محبوبیت بسیار بالایی بین نصابان برخوردار است و در اکثر پروژه ها به دلیل طول عمر بالا و کیفیت ساخت و تولید آن مورد استفاده قرار می گیرد.

عرضه موتور آسانسور آلبرتو ساسی

موتورهای آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا در سه نوع موجود می باشد موتور ساسی تورو و ام اف و لئو. موتور ساسی لئو و ام اف با کیلو وات های 3/7 و 5/5 و 9/5 تولید می شود ولی موتور ساسی تورو دارای توان های بالاتر می باشد و به این صورت به تولید می رسد. موتور ساسی لئو دارای توان 6/6 می باشد و با سرعت یک متر بر ثانیه حرکت می کند و دارای برقی مصرفی سه فاز می باشد و ظرفیت آن نهایت 450 کیلوگرم می باشد. این مدل موتور گیربکسی شرکت آلبرتو ساسی ایتالیا به صورت بسیار کارا می باشد و امکان تطابق آن در به کارگیری موتور گیربکس آسانسور را در ابعاد و سایزهای کوچک و جهت نصب های متفاوت می باشد و شکل عمودی و افقی آن با چرخ های فلکه چپ و راست و محورهای شفت مخروطی می باشد و ترمز و موتور آن به صورت مارپیچ قادر به چرخ به دور محور می باشد. موتور آسانسور از مهم ترین و اصلی ترین بخش آسانسور می باشد که نیروی اصلی را برای به حرکت در آوردن آسانسور را تامین می کند. موتور ساسی تورو دارای توان مصرفی 2/13 کیلو وات می باشد که سرعت آن در 6/1 متر بر ثانیه بوده و حداکثر ظرفیت آن 1275 کیلوگرم بوده که به صورت تک سرعته 3VF کار می کند.

عرضه موتور آسانسور آلبرتو ساسی
عرضه موتور آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا

راهنمای خرید موتور آلبرتو ساسی

به طور طبیعی باید به همه ی نکات مختلف در هنگام خرید هر محصول توجه نمود تا محصولی مفید و کاربردی بتوان برای خود تهیه و خریداری نمود موتور آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد و برای این که بتوان بهترین انتخاب را انجام داد باید به بسیاری از نکات مهم به هنگام خریداری محصول مورد توجه قرار دهیم چون هرچه قدر جنس و محصول انتخاب شده مرغوب تر باشد از طول عمر بالاتر و کارایی بهتر نیز برخوردار خواهد بود. برای خرید موتور آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا مواظب افراد سودجوی موجود در بازار های متفرقه باشید و فقط به مغازه های قطعات آسانسور و یا فروشگاه ها اکتفا نکنید و برای تهیه این محصول از بازرگانی های معتبر و یا نمایندگی های موجود در سراسر کشور کمک بگیرید. در هنگام خرید و انتخاب موتور گیربکس آسانسور آلبرتو ساسی ایتالیا باید به وزن کابین و طول مسیر و زاویه ی آلفای آن توجه کافی داشته باشید.

تماس با ما