قیمت موتور آسانسور الکو

در چند دهه گذشته با توسعه واحدهای صنعتی، قیمت موتور آسانسور الکو باعث افزایش استفاده از کارخانه های چند طبقه شده است. از طرفی ساختمان‌های اداری بیمارستان‌ها و دانشگاه‌ها، وزارتخانه‌ها و … با توجه به نوع خدمات و قرار گرفتن در مرکز شهرها بیشترین تعداد ساختمان‌های چند طبقه را به خود اختصاص داده‌اند.


آسانسور یکی از مهم ترین اجزای ساختمان های چند طبقه است. از طرفی هزینه زیادی برای طراحی ساختمان های چند طبقه دارند، بنابراین هنگام طراحی باید به آنها توجه ویژه ای شود تا در موقعیت و تعداد مناسب قرار گیرند و به طور کلی هزینه های ناشی از حمل و نقل مصالح توسط افراد را در میان ادارات کاهش دهد.
هدف اصلی در این بخش ارائه راهکارهای طراحی و انتخاب مناسب ترین موتور آسانسور با قابلیت عملکرد خوب از نظر موقعیت، تعداد، نوع سرعت و ظرفیت می باشد. ساختمان و نوع عملکرد آن تعیین کننده نوع موتور آسانسوری است که قرار است ساخته شود.

موتور آسانسور الکو

یکی از مزایای موتور آسانسور آلکو داشتن موتورهای گیربکس داخلی است. این نوع در داخل کشور از برندهای معتبر تولید می شود. در نتیجه بازار ایران توسط بسیاری کنترل می شود. اما یکی از نکات مهمی که مورد توجه قرار خواهد گرفت این است که با تمام شرایط آب و هوایی و هر شرایط اقلیمی مطابقت دارد. این نوع محصول در مدل های 1.6 6.5 5 5.7 کیلوواتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.
در حال حاضر آسانسورهای مختلفی با توجه به نوع کاربرد، تعداد طبقات، ظرفیت مورد نیاز و میزان هزینه مورد استفاده قرار می گیرند. رایج ترین آنها گیربکس یا گیربکس و بالابرهای هیدرولیک هستند.

موتور آسانسور الکو
سیستم‌های دیگری مانند سیستم‌های پنوماتیکی، تیغه‌های شانه‌ای متقاطع با پیچ و مهره‌های بال‌اسکرو نیز قابل استفاده بودند. به طور کلی آسانسورها می توانند: بدون موتورخانه یا بدون وزنه تعادل باشند و به شکل معمولی یا پانوراما برای دیدن مناظر در نمای ساختمان یا داخل معابر اجرا شوند. نوع کشش همیشه با وزن تعادل استفاده می شود.
آسانسور در حال حاضر به عنوان یک طراحی جدید در آسانسور ویژه با مزیت هایی مطرح می شود. در این آسانسورها موتور روی ریل گرمایشی قرار گرفته و از نوع معمولی به شکل تغییر یافته است. سیستم هیدرولیک به طور کلی برای طبقه های با بار بالا و پایین مناسب است. سرعت بالابر هیدرولیک در محدوده دو و هشت دهم ثانیه بوده و در پیستون های مستقیم و غیر مستقیم به ترتیب برای ارتفاع 17 و 24 متر قابل اجرا است و در این آسانسورها نیازی به موتورخانه روی پشت بام نیست.
در ساختمان های مسکونی که طبقات آنها بیش از دو طبقه از طبقه اصلی باشد و یا فاصله طبقه اصلی تا آخرین طبقه آپارتمان بیش از 7 متر باشد، پیش بینی آسانسور در صورت استفاده از یک آسانسور توصیه می شود که بار مجاز در حد مجاز باشد. حداقل 630 کیلوگرم و حداقل سرعت 63.00 ثانیه است. امروزه آسانسورها واقعیت تفکیک پذیری شهر با میانگین بالا هستند و یکی از اجزای ساختاری مهندسی شهر هوشمند هستند.

قیمت موتور آسانسور الکو 6.1

یکی از محصولات و قیمت موتور آسانسور الکو 6.1 دارای سطح کیفی مناسب و متوسط ​​می باشد. این نوع محصول از کیفیت بهتری تولید می شود. می توان امیدوار بود که این محصول از محصولات وارداتی بهتر شود و با همت مضاعف ایرانی ها پیشرفت چشمگیری داشته باشد.
این نوع محصول با بهترین قیمت در نظر گرفته می شود. وی ادامه داد: کشور ما دیگر نیازی به واردات ندارد، محصول با توان 6.1 کیلووات مجهز به موتور 2 سرعته است، ظرفیت موتور 450 کیلوگرم است که می توان آن را در کابین 6 نفره قرار داد.

خرید موتور آسانسور الکو

با توسعه صنعت و توسعه کارخانجات و همچنین استفاده روزافزون از خرید درب موتوری و آسانسوری الکو در ساختمان های چند طبقه داخل شهرها مکانیزمی را ارائه کرده است که می تواند هزینه های حمل و نقل را در این ساختمان ها و کارخانه ها به حداقل برساند. یکی از مشکلات صنعتگران و طراحان ساختمانی بوده است.

خرید موتور آسانسور الکو
اما روش های مختلفی برای حل مشکلات طراحی ساختمان های چند طبقه در این دوره پیشنهاد شده است. اما آن‌ها هیچ‌کدام از چیزهایی را نداشتند که نیاز داشتند، که بتوان از آن‌ها در دنیای واقعی استفاده کرد و از نظر ریاضی و تئوری قابل توجیه بود. یکی از دستاوردهای این طراحی، چیدمان چند برابری است که در عمل مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از دستاوردها در نظر گرفتن زمان انتظار برای آسانسور و تاثیر آن بر سرعت است. منجر به افزایش راندمان تولید و افزایش رضایت مشتری در ساختمان های اداری می شود.

نمایندگی موتور آسانسور الکو

مدیریت و نمایندگی الکو موتور آسانسور با هم بنیانگذار این بخش و با 25 سال سابقه در زمینه تولید و طراحی موتور آسانسور در سال 1389 شروع به تولید کرد. این شرکت معروف برای اولین بار موتور و ریل آسانسور ایرانی را تولید کرد. در سال 1391 و پس از تست های لازم به سازمان ها و نهادها ارائه گردید.
این شرکت با توانمندی های لازم توانست در بهمن ماه 1391 گواهینامه ISO 9001 و CE را برای امضای نامه های 14000 و 18000 اخذ نماید.

عکس موتور آسانسور الکو

امروزه فرآیند انتخاب موتور آسانسور الکو بسیار مهم است و موتور آسانسور به اندازه این قانون مستقل نیست. در بسیاری از سایت ها تصاویری از موتور آسانسور آکیش وجود دارد. در دنیای آسانسور طیف گسترده ای از عکس های موتور آسانسور را مشاهده می کنید.
سازندگان این محصول با تخصص در علم روز در آنها استفاده می کنند. این نوع موتورها تولید شده اند و همچنین به شما عزیزان توصیه می کنیم از اطلاعات به دست آمده برای ارائه محصول بهتر و کارآمدتر استفاده کنید.
همچنین ما با سالها تجربه در زمینه تولید و فروش این محصولات می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما