قیمت موتور آسانسور بهران درنمایندگی تهران

در جوامع امروزی، آسانسورها نقش مهمی در حرکت مردم دارند. هر آسانسور دارای موتور و آسانسور ریلی است که نیروی محرکه را تامین می کند. این موتورهای بالابر به عنوان موتور آسانسور قلب تپنده در نظر گرفته می شوند.


قیمت موتور بالابر بهران در نمایندگی تهران بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. موتور بالابر بهران دارای موتورهای گیربکس و ژیل ایرانی بوده و مجموعه های متعددی از نمایندگی ها آن را در تهران به کار گرفته اند. این موتور قابلیت جداسازی و نصب مجدد دارد. ارتعاش افقی گیربکس بهران کمتر از هفت دهم است و این یعنی مطابق با استانداردهای اروپایی. با توجه به شرایط آب و هوایی کشور برای طراحی این موتور از تکنولوژی روز و ماشین آلات CNC استفاده شده است. بنابراین اگر تعداد طبقات ساختمان شما کم است، از موتور گیربکس و در طبقات بالای موتور دنده استفاده کنید.

قیمت موتور آسانسور بهران

با توجه به کیفیت و طراحی آسانسورها، موتورها در دو نوع گیربکس و گیربکس تولید می شوند. قیمت موتور بهران بستگی به نوع آن دارد که به چهار قسمت اصلی گیربکس، الکتروموتور، ترمز برقی و گیربکس تقسیم می شود. اما موتور دنده از MRL، MR تشکیل شده است. مدل MRL غیر گیربکس است که می تواند جایگزین خوبی برای موتورهای گیربکس باشد. از دیگر مزیت های این موتورها نرم و خنک تر بودن نسبت به مدل باکسی است که باعث بهبود طول عمر موتور می شود. حتی می توان به این نکته اشاره کرد که راندمان موتور گیربکس 50 درصد و بازده نوع گیرلس 90 درصد است و موتور گیرلس برخلاف گیربکس نیازی به روغن کاری ندارد.

نمایندگی موتور آسانسور بهران درتهران

در بسیاری از شهرها می توان فروشندگان موتورسیکلت و درب آسانسور را دید. یکی از نمایندگی های فروش موتور آسانسور، موتور آسانسور بهران مکان مورد تایید کارخانه برای خرید ایمن در تهران می باشد. یکی از مزایای خرید در نمایندگی های مجاز این است که کالاهای ارزان یا تقلبی را به شما نمی دهند. شما هم بدون واسطه محصول را خریداری می کنید و از اصل بودن آن مطمئن هستید، مزیت دیگر این است که می توانید محصول را با قیمتی بالاتر از جاهای دیگر خریداری کنید.

خرید موتور آسانسور بهران

در خرید موتور آسانسور باید به نکات زیادی توجه کرد، اما مهم ترین نکته برای خرید موتور آسانسور این است که ببینید چقدر قدرتمند است و چند طبقه می تواند حرکت کند. عوامل دیگری مانند طناب سیم، جاذبه، کابین و فن ها بر قدرت موتور تأثیر می گذارند. موتور باید آنقدر قدرتمند باشد که کابین و افراد داخل آن را به راحتی حمل کند.

خرید موتور آسانسور بهران

موتور گیربکس موتور سیکلت 1500 دقیقه و موتور بالابر 150 دور در دقیقه است که باعث می شود توان مصرفی موتور گیربکس صدای بیشتری تولید کند. موتور به دلیل شکل ساختمانی گرم نمی شود و نیازی به خنک سازی ندارد اما موتور گیربکس نیاز به خنک سازی دارد.

نمایندگی موتور آسانسور بهران اصفهان

نمایندگی در خرید از اهمیت بالایی برخوردار است و یکی دیگر از نمایندگی های بازار بهران، نمایندگی موتور بالابر بهران در عرفهان می باشد. همانطور که گفته شد بالابر بهران در دو نوع گیربکس و گیربکس تولید می شود و در اکثر نمایندگی های استان اصفهان قابل خرید می باشد. تنها تفاوت این موتورها دنده است و هیچ دنده، چرخ و موتور الکتریکی در بالای چاه بالابر شفت قرار نمی گیرد، به همین دلیل است که آسانسورهای براشلس MRL یا بدون اتاق نامیده می شوند. از آنجایی که این موتورها در بالای چاه آسانسور قرار دارند، کابین و کابین آسانسور روشن بوده و تهویه مطبوع خوبی دارند. موتورهای دنده ای به دلیل دنده نبودن بسیار کوچکتر هستند که باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود. هرچه قطعات کوچکتر باشند، عملکرد بهتر و موتور جذاب تر است.

نمایندگی موتور آسانسور بهران

شاید شما هم به دنبال خرید نمایندگی بهران موتور و آسانسور ریلی باشید. برای انجام این کار ابتدا باید به کارخانه تولید مراجعه کنید و با نتیجه گیری می توانید اجازه دریافت نمایندگی را داشته باشید. برای گرفتن نمایندگی باید به سراغ کالایی بروید که کیفیت داشته باشد و بتوانید مشتری ثبت کنید. گیربکس بهران یکی از بهترین موتورهای ایران است.

نمایندگی موتور آسانسور بهران

بله، ما این را نمی گوییم. 90 درصد از مشتریان این را قبول دارند. این موتورها دارای کیفیت بالا با دانش و تکنولوژی برتر می باشند که با ورود به بازار جهانی می توان به آنها افتخار کرد. ما تا اینجای کار بازار داخلی هم داریم چون کیفیت خوبی در تولید و طراحی داریم.

قیمت موتورآسانسوربهران 5.5

موتورهای بالابر قیمت های بسیار متفاوتی دارند و الکو و بهران 5.5 نسبت به مقاومت، کیفیت و ابعاد بالایی که دارد بسیار قابل قبول هستند. ظرفیت گیربکس شش نفر در کابین است و توجه زیادی به طراحی این مدل برای شرایط جغرافیایی و محیطی ایران شده است. این موتور به دلیل قدرت پنج دهم کیلووات، تعداد سیم های موجدار تک مدار، میزان نور و صدای 60 کیست نامگذاری شده است. از دیگر ویژگی های این موتور می توان به افت 55 سانتی متری، فن خنک کننده، تعداد راه اندازی در ساعت اشاره کرد.
پس برای تامین گیربکس آسانسور ابتدا نیاز و تعداد طبقات ساختمان خود را در نظر بگیرید و سپس نصب حرفه ای و مجاز را بخواهید. توصیه ما به شما این است که سرانه نصب نکنید زیرا همه چیز را به متخصص خود واگذار خواهید کرد. مجموعه ما با کادری مجرب و با توجه به نیاز شما عزیزان اقدام به تولید موتور آسانسور با کیفیت نموده است. ما با هدف شبانه روزی تلاش می کنیم تا رضایت هموطنان را جلب کنیم. در صورت نیاز به مشاوره در مورد دریافت نمایندگی یا فروش، در خدمت شما هستیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما