مراکز فروش ریل آسانسور

مراکز فروش ریل آسانسور امروزه در اکثر شهرهای کشور وجود دارند و دسترسی شما به محصول دلخواهتان را بسیار آسان کرده اند. این مراکز می کوشند با حذف کردن دست واسطه ها محصول با کیفیت شان را با قیمت اصلی خود که ارزان تر از سایر فروشگاه ها است به خریداران عرضه کنند . همچنین این مراکز با ارائه ی ريل آسانسور با کیفیت خیلی بالا برای حفظ امنیت و جان مشتریان خود همواره تلاش می کنند.

مراکز فروش ریل آسانسور

وظایف ریل‌ آسانسور چیست؟

وظایف ریل‌ آسانسور چیست؟ اما شاید همه ی ما ندانیم که ریل آسانسور چیست و چه وظیفه ای دارد؟ ریل ها وسیله ای هستند T شکل از جنس فولاد خیلی محکم و با سطح صاف. با توجه به ابعاد و ظرفیت آسانسور، طول و ضخامت این ریل ها نیز متفاوت است ، در ضمن آنها به صورت عمودی در چاه آسانسور نصب میشود.

  • از اصلی ترین وظایف ریل آسانسور میتوان به حفظ امنیت افرادی که از آن استفاده می کنند اشاره کرد و ریل ها همچنین وظیفه ی هدایت آسانسور در داخل چاه آسانسور رو نیز به عهده دارند.
  • از وظایف دیگر آن این است که:

در هنگام حرکت آسانسور از منحرف شدن کابین جلوگیری کند و اجازه ندهد که کابین حرکات اضافی و گهواره وار داشته باشد و یا اینکه اگر افراد حاضر در کابین همه در یک سمت آسانسور قرار گرفتند از انحراف آسانسور به آن سمت جلوگیری کند ، یعنی به نوعی میتوان گفت وظیفه ی حفظ تعادل در هنگام حرکت را دارد .

  • از طرفی ممکن است گاهی اوقات مواردی پیش بیاید که در آن ملزم به استفاده از ترمز اضطراری آسانسور باشیم در این هنگام ریل ها نقش مهمی را بر عهده دارند و با عملکرد به موقع خود موجب محافظت از افراد حاضر در کابین میشوند. پس بخاطر همین امر ریل ها باید از استحکام و مقاومت کافی برخوردار باشند و موقع استفاده از ترمز کج نشوند و بتوانند به موقع آسانسور را متوقف کنند.

خرید بهترین ریل آسانسور

خرید بهترین ریل آسانسور برای خرید بهترین ریل آسانسور باید به نوع آسانسور و ابعاد و ظرفیت آن هم دقت کنید ، چرا که برای انواع مختلف آسانسور ریل های خوب و متفاوتی هم وجود دارد. اما نکته ای وجود دارد که بین همه ی آنها مشترک است و آن هم” کیفیت بالا ” است .

درست است که باید برای کیفیت خوب هزینه ای بیشتری را هم پرداخت کنیم ، اما چون که با جان افراد سروکار داریم باید به این موضوع خیلی دقت کنیم و قیمت ریل آسانسور برای ما ملاک اصلی خریدمان نباشد .

همچنین یک ریل مرغوب باید در برابر فرسایش و سابیدگی و زنگ زدگی هم مقاوم و با دوام باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما