مرجع فروش ريل آسانسور چين سرد

ريل آسانسور چين سرد با کارایی بسیار از جنس فولاد های با کیفیت تولید می شود. تضمین و اصالت این کالا و بهترین ها را از ما بخواهید. می توانید سفارشات خود را در این زمینه در فروشگاه ما ثبت نمایید. مشاوران ما شما را در این زمینه راهنمایی خواهند کرد.

مرجع فروش ريل آسانسور چين سرد

آیا می‌دانید کاربرد ریل آسانسور چیست؟

آیا می‌دانید کاربرد ریل آسانسور چیست؟ ریل سرد چینی در آسانسور های 1 تا 7 نفره استفاده می شود. کابین آسانسور به وسیله ی کفشک ها به این ریل ها متصل می شوند. ریل ها نقش مهمی در عملکرد آسانسور دارند و اگر مشکل و اختلالی در ریل ها ایجاد شود عملکرد آسانسور با مشکل جدی مواجه خواهد شد. نقش این ریل ها حرکت دادن کابین به صورت عمودی است .

ریل آسانسور بر اساس ظرفیت آن متفاوت می شود و اگر ریل متناسب با ظرفیت انتخاب نشود سرعت آن کاهش خواهد یافت در انتخاب ریل برای اسانسور از استاندارد های بین المللی پیوری می شود.ریل های آسانسور به دو دسته سرد و گرم تقسیم می شوند. تفاوت این دو در تولید ریل به وسیله ی نور سرد و نور گرم است که براساس این فرایند ریل های Tشکل و در اندازه و ظرفیت T9 ,T16 ,T5 , T125 تولید می شود. ریل آسانسور از شمش های فولادی ساخته می شود که این شمش ها در دما وحرارت بسیار بالا ساخته می شوند که به آن ریل گرم گفته می شود. ریل سرد نیز به همین روش ساخته می شود فقط با این تفاوت که روی ریل سرد نسبت به ریل گرم کار بیشتری انجام می گیرد و برای این کار دمای اتاق کمی سرد تر از دمای مناسب برای ریل گرم است.ریل آسانسور چین با نور سرد تولید می شود. قیمت این ریل ها با توجه به سرد و گرم بودن آنها متفاوت می شود. ریل های سرد مقاومت وسختی بیشتری نسب به ریل های گرم دارند و به همین جهت مرغوبیت و کیفیت بالاتری نیز دارندو قیمت آنها نسبت به ریل های گرم گرانتر است. در این ریل برخلاف ریل نود گرم به دلیل اسیدی نبودن سطح روغن کاری آسان تر است اکسیداسیون کمتر است و تولید سطح بهتری را فراهم می کند.

ریل های آسانسوری که در کشور ما به کار برده می شوند عمدتا وارداتی هستند و مرکز تولید آنها کشور چین است.

خرید مستقیم ريل آسانسور چين سرد

خرید مستقیم ريل آسانسور چين سرد فروش ریل آسانسور توسط فروشگاه های معتبر صورت می گیرد. اگر می خواهید در خرید ریل چین سرد اطمینان کامل داشته باشید و از بهترین ریل های آسانسور در ساختمان خود استفاده نمایید می توانید به فروشگاه اینترنتی ما مراجعه نمایید و با استعلام از قیمت ها ریل مورد نظر خود را سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما