خرید موتور آسانسور بهران

هدف از نگارش مقاله در پیش رو، معرفی و عملکرد موتور آسانسور بهران است. موتور آسانسور نقش حرکت و جا به جا شدن آسانسور را بر عهده دارد. امروزه در بازارهای داخلی و خارجی، انواع موتورهای آسانسور به فروش می رسد که برند بهران به دلیل کارایی بسیار بالا و شاخصه هایی که دارد، توانسته است بیش از سایر نیروهای محرک جهت حرکت آسانسور، مورد استقبال مهندسین ساخت و ساز قرار گیرد.

برای آنکه با همه چیز درباره موتور قدرتمند و پیشرفته آسانسور یعنی موتور آسانسور بهران، شاخصه موتور آسانسور بهران، نحوه عملکرد موتور آسانسور بهران و همچنین فروشگاه و مراکز توزیع این موتور بیشتر آشنا شوید، مقاله حاضر را دنبال کنید.

آشنایی با موتور آسانسور بهران

خیلی ها تجربه آن را داشته اند که در خانه هایی با دارا بودن تعداد زیادی پله زندگی کنند و در طول شبانه روز بارها و بارها بالا و پایین روند. مشکلاتی که برای مفاصل به خصوص افراد مسن، پیش می آمد، گاهی جبران ناپذیر بود.

بسیاری از سازمان ها، بیمارستان ها و شرکت های بزرگ و چند طبقه، به دلیل داشتن پله های زیاد کارها را برای پرسنل، بیماران و ارباب رجوع دشوار می کرد. تا اینکه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری در ساخت و ساز، آسانسور طراحی و ساخته شد.

آسانسور، بالا بر یا آسان بر، سیستمی حرکتی و الکترونیکی است که با نیرویی موتور کار می کند. موتور یک آسانسور نیرویی به کابین یا اتاقک وارد می کند و موجب جا به جا شدن آسانسور به سمت بالا و یا پایین می شود.

یکی از بهترین و مرغوب ترین تولیداتی که کارخانه ها و شرکت های تولیدی در راستای ساخت موتورهای آسانسور انجام داده اند، موتور آسانسور بهران  است. موتورهای آسانسور دارای دو دسته گیربکس و گیرلس می باشند.

نوع گیربکس آن به دلیل قابلیت های فوق العاده پرطرفدار تر است و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های معتبر و ارائه دهنده موتورهای آسانسوری گیربکس، به عنوان بزرگترین مجموعه های توزیع کننده موتور در کشور، توانسته اند موتور آسانسور برند بهران را در سراسر کشور توزیع کنند.

قدرت و کارایی این موتور آن را از دیگر موتورها متمایز کرده است. میزان لرزش آسانسور هنگام حرکت بسیار ناچیز  است و این به دلیل نوع طراحی آن که طبق استانداردهای جهانی انجام شده، می باشد.

موتور آسانسور بهران
موتور آسانسور بهران

طراحی و ساخت موتور آسانسور بهران بر اساس طرح گیربکس می باشد.  موتور آسانسور بهران با کارایی بالا طوری طراحی شده که قابلیت جداسازی و دوباره سوار کردن آن در محل نصب را دارا می باشد. فروشگاه ها و مراکز توزیع موتور آسانسور بهران در بخش آنلاین با ارائه خدمات گسترده و تضمین کالای ارسالی، هر ساله با فروش چشمگیر این محصول مواجه می شوند.

بسیاری از نمایندگی های بزرگ و سرشناس موتور آسانسور بهران را با خدمات بعد از فروش به مشتریان عرضه می دارند.

مشخصات فنی موتور آسانسور بهران

مشخصات فنی موتور آسانسور بهران را می توان به صورت زیر بیان نمود:

 • موتور گیربکس دار 6/1  کیلو واتی با راندمان دو سرعته
 • ضمانت طلای 3 ساله
 • 20 سال خدمات ارزشمند بعد از فروش
 • میزان سرعت حرکتی 1 متر بر ثانیه
 • مصرف برق 6/1 کیلو وات
 • تعداد دور سیم پیچ ها: 2
 • ظرفیت حمل طبق استاندارد های جهانی 500 کیلو گرم
 • دارای اینکودر درجه یک و فابریک
 • دارای یک بویین قرمز یا تک کابین
 • قابل استفاده برای طبقات تا حداکثر 6
 • دارای روغن با کیفیت چرخ دنده
 • کارکرد برقی سه فاز
 • مقدار جریان 14 آمپری جهت راه اندازی
 • مقدار صدا یا نوز 60 دسیبل
 • میزان استارت خوردن یا حرکت آن در یک روز 200 بار
 • بار استاتیک 3000 کیلو گرمی
 • مقدار ارتعاش 100 هرتز
 • دارای قطر فلکه 55 سانتی متری و …

یکی دیگر از خصوصیات منحصر به فرد موتور آسانسور بهران دنده برنجی و مارپیچ آن به حساب می آید. کیفیت بسیار بــالا و داشتن تحمل فشارهای شدید دنده های برنجی و مارپیچ آسانسور بهران باعث شده است تا این موتور آسانسور ایرانی، به انتخابی شایسته در میان موتورهای آسانسور موجود در بازار تبدیل شود.

لازم به ذکر است، کم کردن سر و صدای کابین و کاهش مصرف انرژی از خصوصیت های بارز  موتور آسانسور بهران است .

عملکرد موتور آسانسور بهران

موتورهای برند بهران در نوع گیربکسی به چند بخش مهم تقسیم می شوند که در زیر نام برده می شود:

 • موتورهای الکتریکی
 • موتورهای فلکه گیربکس
 • موتورهای دارای ترمز الکتریکی
مشخصات فنی موتور آسانسور بهران
مشخصات فنی موتور آسانسور بهران

عملکرد موتور آسانسور بهران به دلیل وجود گیربکس طراحی شده آن، قابل توجه است. توان و نیروی محرک بالایی که در آسانسور های دارای موتور آسانسور بهران ایجاد می شود به حدی است که آسانسور می تواند میزان قابل توجهی بار را تحمل کند و عمر طولانی داشته باشد.

موتور آسانسور بهران معتبرترین موتور آسانسور تولید داخل است که راندمان بسیار بالایی نسبت به دیگر تولیدات داخلی دارد. این موتور گیربکس با قدرت های مختلفی از جمله ۵/۵، ۶/۱ و ۷/۳ کیلووات و در ظرفیت های گوناگون تولید می شود. از لحاظ عملکرد، این موتور گیربکس، برای آسانسورهای ۶ نفره و ۸ نفره قابل استفاده است. موتور آسانسور بهران با کارایی بالا طوری طراحی شده که قابلیت جدا سازی و دوباره سوار کردن آن در محل نصب را دارا می باشد

شاخصه های موتور آسانسور بهران

موتور آسانسور بهران دارای شاخصه های زیادی است که فروش آن را نسبت به دیگر موتورهای گیربکسی و گیرلسی افزون کرده است. از ویژگی ها و شاخصه های موتور آسانسور بهران، توان بالابرنده موتور است به دلیل نوع گیربکس قدرتمند آن است.

اکثر آسانسور ها ظرفیت بیش از سه یا چهار نفر را پذیرا نیستند اما ساخت موتور آسانسور بهران ظرفیت حمل شش تا هشت نفر را نیز دارا می باشد. می توان گفت موتور بهران می تواند 5000 کیلوگرم را حمل نماید. حرکت وران و بدون لرزش و نوز موتور آسانسور بهران یکی از ویژگی های مهم آن است.

خیلی اوقات سوار آسانسوری شده اید که بسیار دیر و با سرو صدا و لرزش به سمت بالا و یا پایین حرکت می کند. اما آسانسورهایی که در آن موتور بهران به کار رفته است سرعت قابل ملاحظه، حرکت روان و بدون صدا در حین حرکت را در بر دارد.

شفتی که در قسمت گیربکس این موتورها به کار رفته است 78 می باشد. به همین دلیل سرعت حرکت آن بعد از زدن کلیدهای بالابر یا پایین بر، با ولتاژ 180 در یک ساعت می باشد. تمامی ویژگی ها و امتیازات این موتور نشان از کیفیت موتور آسانسور بهران دارد.

شاخصه های موتور آسانسور بهران
خرید موتور آسانسور بهران

شرکت های ساخت و طراحی موتورهای آسانسور، با رعایت تمامی قوانین طراحی و ساخت موتور به عرضه مستقیم و غیر مستقیم آن به سرتاسر بازارهای جهانی صنایع پرداخته اند. موتور های بالابر با توجه به اینکه با جان انسان ها سر و کار دارد، نیاز به دقت و مهارت زیادی در ساخت دارند.

موتور آسانسور بهران طبق استانداردهای جهانی تولید شده است و از لحاظ کیفیت و عملکرد قابل اطمینان در صنعت ساخت و ساز است. کیفیت موتور آسانسور بهران به حدی است که فروش آن در بازارهای خارجی نیز انجام می گیرد.

فروشگاه ها و مراکز خرید موتور آسانسور بهران

تولیدات ملی کشور ایران، امروزه حرف زیادی در جهان صنعتی دارند بسیاری از کشورهای پیشرفته تولیدات بزرگ کارخانه جات ایران را مورد تایید قرار داده اند و در صدد خرید محصولات آن برآمده اند. از میان موتورهای آسانسوری بند ایرانی، موتور بهران توانسته است مورد توجه زیادی قرار گیرد.

موتور آسانسور ایرانی بهران از متداول ترین موتورهای گیربکس موجود در کشور است که به عنوان یک برند معتبر آسانسور در ایران شناخته می شود.

همانطور که گفته شد امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، صنعت آسانسور نیز رونق بسیاری گرفته است. از طرفی متخصصین در صنعت آسانسور با بهره گیری از دانش و استفاده از تکنولوژی روز دنیا توانستند تمامی محصولات مرتبط با آسانسور را با کیفیت بالا طراحی و تولید کنند. فروشگاه ها و مراکز خرید موتور آسانسور بهران با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، موفق شده اند تاکنون محصولی با کیفیت و تضمین شده را به فروش برسانند. این موتور برند بیش از موتورهایی مانند یاران، الکو، رامان و … محبوبیت دارد.

نمایندگی های فروش و توزیع موتور های آسانسور برند بهران با قیمتی بسیار متعارف و به صرفه به مشتریان عرضه می گردد. نمایندگی ها و مجموعه های فعال و کوشای بخش صنعتی، با گارانتی و خدمات پس از فروش، محصولی شگرف و مرغوب را به متقاضیان و مشتریان ارائه می دهند.

	فروشگاه ها و مراکز توزیع موتور آسانسور بهران
فروشگاه ها و مراکز توزیع موتور آسانسور بهران

جهت خرید کالای مورد نظر می توانید از کارشناسان ما در شرکت پیک آسانسور مشاوره دریافت کنید.

شرکت پیک آسانسور با سابقه درخشان در فروش قطعات آسانسور و داشتن کارشناسان فروش خبره در زمینه فروش انواع قطعات آسانسور ابتدا به شما خریداران گرامی مشاوره داده و سپس شما را در تصمیم گیری خرید کالای مورد نظرتان هدایت میکنند.

جهت دریافت هر گونه مشاوره با شماره 09120269767 تماس حاصل کنید. کارشناسان فروش پیک آسانسور کالای با کیفیت و با اصالتی را به شما مشتریان عزیز ارائه خواهند داد.

نویسنده: وستا کانتنت

تماس با ما