قیمت درب آسانسور + خرید درب آسانسور سانترال و فروش درب آسانسور تلسکوپی

یکی از مهمترین اجزای آسانسور که برای امنیت آن بسیار مفید است درب آسانسور می باشد به علاوه دغدغه اکثر کسانی که قصد خرید درب آسانسور سانترال تلسکوپی و فروش درب ان را دارند باید به نوع جنس و قیمت آن توجه بنمایند که این خودش یک نکته خیلی اساسی می باشد.

درب آسانسور

قیمت درب آسانسور

درب آسانسور باید به نحوی سوار بر آسانسور باشد که هیچ گونه خطری نداشته باشد یعنی اگر درب آسانسور بد سوار بر آسانسور شود ممکن است خطرات ناشی از خسارتهای مالی و جانی برای افراد داشته باشد و بیشترین اصل امنیت  مسافران در آسانسور می باشد.

بهتر است که بدانید به طور کلی آسانسور از دو نوع درب تشکیل شده است یکی از این نوع دریها درب کابین می باشد ویکی دیگر از دربها درب طبقات می باشد.

به صورت کلی تعداد درب کابین آسانسور در اکثر آسانسورها یکی است یعنی زمانی که مسافران میخواهند وارد کابین آسانسور شوند از یک درب وارد می شوند و موقع خروج هم از همان خارج می شود و به طور کلی ان آسانسور کلا یک درب دارد که آن هم برای خود کابین آسانسور است این درب کابین آسانسور به صورت اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک است یعنی زمانی که آسانسور شروع به حرکت میکند به صورت خودکار بسته و زمانی که می رسد به صورت خودکار باز می شود.

دربهای اتوماتیک آسانسور به صورت خودکار بازو بسته می شود هم در درب کابین و هم در درب طبقات  که این نوع دربها یا از نوع تلسکوپی یا از نوع سنترال طراحی شده اند.

یک نوع از انواع دربهای آسانسور درب آسانسور تلسکوپی می باشد که در بسیاری از آسانسورهای داخل ساختمانها مورد استفاده قرار می گیرد، این نوع از دربها بسیار پر کاربرد بوده و به اسم درب کشویی شناخته می شود و در ورودی کابین برای مسافران باز و بسته می شود و مهمترین عمل آن حفظ جان مسافران کابین می باشد.

درب آسانسور تلسکوپی دو نوع است یکی به صورت نیمه اتوماتیک و یکی دیگر به صورت اتوماتیک است که بسیار در سهولت کار تاثیر دارد و هر کدام کارایی خواص خودش را به صورت جداگانه دارد.

در درب نیمه اتوماتیک تلسکوپی  در این مورد کابین آسانسور به درب اتوماتیکی تلسکوپی مجهز بوده است آسانسور هایی که این نوع درب را دارند پس از توقف کردن به صورت اتوماتیک و خودکار از یک طرف به طرف دیگر باز می شود ولی در ساختمان درب ثابت به شکل لولایی بوده و باید توسط دست باز و بسته شود.

در دربهای تمام اتوماتیک تلسکوپی در صورتی که کابین در حال حرکت است و زمانی که به مقصد می رسد درب به صورت اتوماتیک باز شده و به صورت کشویی این دربها باز می شوند و عبور و مرور را بسیار آسان کرده است این گونه دربها معمولا در بیمارستانها و برای معلولین ساخته شده که برای عبور مرو کارشان سبک و آسان و بی خطر باشد.

با توجه به این که امروزه اکثر ساختمانها دارای آسانسور می‌باشند، ابزار و تجهیزاتی که مربوط به آن می‌شود و قیمت درب آسانسور که توسط برندهای مختلفی تولید شده اند، را شما می توانید، در بازار مشاهده کنید، هر کدام از آنها دارای ویژگیهای منحصر به فردی هستند که آشنایی با هر یک از آنها می تواند به شما کمک کند، انتخاب شایسته‌ای در این زمینه داشته باشید، در این قسمت با ما همراه شوید تا در رابطه با درب آسانسور صحبت کنیم، خصوصیات درب آسانسور تمام اتوماتیک این گونه است که:

  1. نمونه را از مواد اولیه مرغوب ساخته اند، کیفیت فوق العاده آن کمک می کند که در طولانی مدت بدون این که هیچ گونه آسیبی از نظر ظاهری و کیفیت داشته باشد، آن را مورد استفاده قرار دهید.
  2. برای درب کابین و درب طبقات مورد استفاده قرار می گیرد و به صورت خودکار باز و بسته شدن را انجام می دهد.
  3. دو نوع آن به صورت تلسکوپی و سنترال در بازار مشاهده می شود که افراد با توجه به سلیقه خود آنها را انتخاب و خریداری می کنند.
  4. نمونه از کفشکها، لته ها و قسمتهای دیگری تشکیل شده است که هر کدام کارایی خاص خود را انجام می‌دهند.
  5. این دربها، قفل درب طبقات را نیز انجام داده و دارای عایق صدا هستند، به همین دلیل هیچ‌گونه صدایی را از محیط بیرون حس نخواهید کرد.

در مراکز عرضه درب آسانسور تمام اتوماتیک، سفارش نمونه به صورت عمده برای خریداران گزینه انتخابی مناسب خواهد بود، به دلیل این که قیمتها همانند قیمت کارخانه برای آنها محاسبه می کنند و به راحتی ثبت سفارشات خود را از طریق سایت اینترنتی معتبر انجام داده و کیفیتهای خوب را با قیمتهای مناسب انتخاب می‌کنند.

درب آسانسور

خرید درب آسانسور سانترال

ما برای آسانسورها دو نوع درب داریم که برای خرید ان باید دقت داشته باشیم یک نوع درب آن است از سمتی به سمت دیگر باز میشود که می گوییم تلسکوپی، و نوع دیگر درب آسانسور سانترال است که در این نوع دربها از وسط به دو سمت باز می شود و برای بسته شدن آن یکی از سمت راست و دیگری در مقابلش از سمت چپ برای بسته شدن به سمت هم نزدیک می شوند تا بسته شود که در بسیاری از بیمارستانها با داشتن کابینهای بزرگ از این نوع دربها استفاده می کنند.

فروش درب آسانسور تلسکوپی

امروزه به علت ان که بسیار از ساختمانها دارای طبقه های بسیاری است برای همین رفت و آمد در آن از طریق پله ها بسیار کاره دشواری است حال امروزه از آسانسور استفاده می شود برای همین برای خرید و فروش آسانسور و دربهای آسانسور تلسکوپی باید بیشترین دقت را برای برند آن جنس و محلی که از آن برای خرید انتخاب می کنید داشته باشید تا دوباره کاری پیش نیاید.

درب آسانسور

در این مراکز راهنمای خریدی که در این زمینه تهیه شده است، در رابطه با چگونگی تولید درب آسانسور به صورت مستقیم و عرضه درب تمام اتوماتیک توسط خریداران با راهنمایی هایی که مشاوران در این زمینه انجام می‌دهند، اطلاع رسانی شده است و کلیه سوالات مبهمی که در ذهن خریداران وجود دارد، پاسخ داده می شود تا بتوانند، انتخابی شایسته در این زمینه انجام دهند و بهترین خرید را داشته باشند.

شما می توانید دربهای مورد نظر خودتان را از طریق سایت ما تهیه کنید و خریدی مطمئن و راحتی را با ما تجربه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما