قیمت موتور آسانسور+ خرید و فروش موتور آسانسور عمده+ بهترین قیمت روز

هر آسانسور دارای یک الکتروموتور است، که حرکت و جابه جایی آسانسور را بر عهده دارد.  قیمت موتور آسانسور بر اساس کیفیت آن انتخاب می شود و خرید و فروش موتور آسانسور به صورت عمده، با بهترین قیمت روز در مراکز معتبر در حال انجام است. در واقع می توان گفت، موتور آسانسور بر پایه وزن و نوع آن، انتخاب می شود. موتور آسانسور بر دو نوع گیرلس و گیر بکس شناخته می شوند و می توان در بازار مشاهده کرد. معمولا شکل و ساختمان درونی آنها به یک شکل می باشد و تنها تفاوت آن، نحوه ی عملکرد سیستم آسانسور می باشد.

قیمت موتور آسانسور

موتور آسانسور از اجزای مهم و کاربردی آن است، که نیرو را به صورت مستقیم به قرقره ی آسانسور انتقال می دهد. قیمت موتور آسانسور بستگی به عوامل مختلفی دارد و در بازار های فروش نوع جنس و کیفیت و مقاومت آن نرخ گذاری می گردد. موتورهای گیربکس، انتقال نیرو را به چرخ دنده می دهد و می تواند قدرت موتور را افزایش دهد و باعث به چرخ در آمدن موتور آسانسور شود. این روند، سبب وزن متعادل آسانسور و جابه جایی صحیح کابین در آسانسور می شود.

معمولا به دلیل قدرت و استقامت این موتور، استقبال زیادی از آن شده و به دو دسته تک سرعته و دو سرعته تقسیم می شوند. معمولا موتور تک سرعته سرعت ثابتی دارند و هنگام نزدیک شدن به طبقه، شتاب کمتری ایجاد می کند. اما در نوع موتور دو سرعته، در زمان شروع حرکت، از دور تند استفاده می شود و شتاب آن افزایش پیدا می کند. امروزه در کشورهای پیشرفته آسانسورهایی تولید شده اند، که موتور آن به صورت مغناطیسی عمل می کند. این موتور از نوع پیشرفته می باشد و کوچکترین خطا در محاسبه ی آن صورت نمی پذیرد.

این موتورهای آسانسور قیمت بالایی نیز دارند و در بازارهای فروش به ندرت دیده می شود. در نتیجه می توان اشاره کرد، که نیروی محرک در آسانسور، توسط موتور آن اداره می شود. موتور ها امروزه تغییرات بسیاری پیدا کرده اند و وزن متعادل را در کابین و جابه جایی افراد را بر عهده دارند. انواع، موتورهای آسانسور را در تمامی مراکز معتبر می توان خریداری کرد.

قیمت موتور آسانسور

خرید و فروش موتور آسانسور عمده

قطعات تشکیل دهنده ی یک آسانسور موتور آن است و بسیار مهم و لازم می باشد. خرید و فروش موتور آسانسور به صورت عمده قیمت مناسب تری نسبت به تک آن دارد و باعث صرفه جویی در هزینه می شود. معمولا برج سازان و ساختمان سازان، عمده ی آن را تهیه می کنند و برایشان بسیار مقرون به صرفه می باشد.

موتور آسانسور از نوع گیر لس، مزایای بسیار زیادی دارد و می توان به ولتاژ، سرعت بالا، صدای کم، نصب آسان، بهترین بازدهی خوب در زمان اوج ترافیک آسانسور و شتاب آرام اشاره نمود و نصب آن در موتور خانه، معمولا در پشت بام های ساختمان و یا زیر زمین نصب و راه اندازی می شود. به همین جهت می بایست موتور آسانسور استاندارهای لازم را داشته باشد و در زمان وقوع حادثه به خوبی عمل کرده و باعث به خطر افتادن جان و سلامت افراد نشود.

برای انتخاب مناسب آسانسور، باید به توان و قدرت آن پی برد. توان آن باعث می شود، تا وزن بار را به راحتی تحمل کند و در صورت وزن زیاد، صدای آژیر از خود تولید می کند، تا افراد داخل آن متوجه ی وزن بار در داخل کابین شوند. معمولا نصابان آسانسور بر اساس تعداد طبقه در ساختمان، پارامتر های موتور را تنظیم می کنند و سرعت و شتاب موتور آسانسور را کنترل کرده، تا از بروز آسیب به آسانسور جلوگیری شود.

خرید و فروش موتور آسانسور عمده

بهترین قیمت روز موتور آسانسور

آسانسور یکی از آسان ترین راه های حمل، در داخل ساختمان ها است و برای راحتی  افراد مورد استفاده قرار می گیرد، که موتور آسانسور قلب آن است. بهترین قیمت روز موتور آسانسور در سایت های معتبر قابل مشاهده می باشد و می توان با توجه به جنس و مدل آن انتخاب کرد. آسانسورها انواع مختلفی دارند و به نوع مسافربر، شیشه ای، خدماتی، غذا بر، بیمارستانی و حمل وسایل اشاره نمود، که هر کدام از این آسانسورها موتور های متفاوتی دارند.

موتورهای آسانسور با توجه به نصب و کاربرد آن انتخاب می شود. معمولا موتور های گیرلس، شتاب گیری آرام و بدون لغزش دارند و برای ساختمان ها و بیمارستان ها مناسب تر هستند و برخلاف موتورهای گیربکس کار می کنند. موتورهای گیربکس، شتاب و  سرعت بالایی دارند و معمولا برای ساختمان های آتش نشانی مورد استفاده قرار می گیرند. چرا که این آسانسورهای پر فشار، برای زمان خبر آتش سوزی باعث سرعت آتش نشانان به محل حریق می شود. موتورهای گیربکس استحکام و مقاومت خوبی تحت هر فشاری را دارند و در مقابل لرزش و ارتعاشات بسیار عالی هستند و در زمان اطفاء حریق، آلارم آن به صدا در می آید و در مواقع اضطراری قابلیت ایست کامل را دارد. جنس بدنه ی این موتور از چدن می باشد و  بسیار کیفیت و مقاومت خوبی دارد.

بهترین قیمت روز موتور آسانسور

امروزه کارخانه جات بسیاری  درصدد تولید موتور آسانسور هستند و انواع موتور آسانسور را با قیمت های متفاوت در بازارهای فروش عرضه می کنند. از این رو می بایست، خریدار از کیفیت و مقاومت موتور آسانسور اطلاعات کافی داشته باشد. در زمان خرید موتور آسانسور به تاییدیه ی وزارت صنعت و معدن در روی  بدنه ی موتور درج شده دقت لازم را داشته باشید. زیرا زیر نظر متخصصین و مهندس مورد ارزیابی قرار گرفته است. به هرحال آسانسور به دلیل این که افرادی زیادی سوار بر آن می شوند، باید از سالم بودن آن اطمینان کافی حاصل نمایید.

این سایت یکی از سایت های معتبر می باشد، که توانسته تمامی قطعات آسانسور را از جمله موتور با قیمت باور نکردنی و همچنین با سطح کیفی عالی به خریداران عزیز عرضه کند. تمامی این قطعات با ضمانت نامه و گارانتی پس از فروش هستند، تا خریدار با خیال راحت آن را تهیه کند. در این سایت فقط کافی است پس از انتخاب محصول، ثبت سفارش کرده و با ارسال و حمل رایگان، درب مقصد تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما