قیمت خرید موتور آسانسور

اهمیت استفاده از موتور آسانسور موجب شده که افراد زیادی به دنبال مناسب ترین قیمت در هنگام خرید باشند از آنجایی که برند های متفاوتی در بازار های داخلی وجود دارند که این موتور ها را با کیفیت های متفاوتی در بازار عرضه می کنند.

هنگام انتخاب موتور ابتدا باید در نظر بگیرید که موتوری که می خواهید انتخاب کنید مناسب چه موقعیتی است و از نظر قدرت و کارایی آیا می تواند نیاز شما را برطرف کند.

قیمت موتور آسانسور

بر اساس صحبت هایی که در بالا شد قیمت موتور های آسانسور بسته به برند خارجی یا داخی آن متفاوت است. موتور های آسانسور به نوع گیربکس دار و بدون گیربکس دسته بندی می شود که از نظر قیمت بسیار باهم متفاوت اند. موتور هایی که در مراکز پر رفت و آمد مثل فروشگاهای بزرگ و مراکز عمومی استفاده می شود نسبت به آسانسور قوی تر است. این صحبت بیشتر برای این است که بتوانید موتور مناسب را انتخاب کنید و از هزینه های اضافه جلو گیری کنید.

از آنجایی که پیشرفت در همه زمینه ها برای رفع خطا ها و برای بهینه شدن صورت گرفته است. موتور آسانسور نیز از این قاعده مستثنا نبوده و در مدل موتور آسانسور بدون گیربکس به دلیل ویژگی های زیادی که در آن در نظر گرفته شده است موجب شده تا حدودی بتواند این نیاز ها را بر طرف کند.

موتور های بدون گیربکس نسبت به مدل گیربکس دار مزایای زیادی دارد. در مدل های بدون گیربکس حجم این موتور ها کوچک تر شده و نصب آن بسیار ساده تر بوده همچنین نگهداری آن نیاز  هزینه بر نیست، برای انجام سرویس ها نیز نیازی به وقت گذاشتن زیاد ندارد.

قیمت موتور آسانسور

خرید موتور آسانسور

با تغییرات در سبک زندگی و همچنین پیشرفت هایی که ایجاد شده، استفاده از آسانسور در ساختمان ها نیز جایگاه و اهمیت خاصی را پیدا کرده است. از همین رو خرید قطعات باکیفیت و ضروری مثل موتور آسانسور نیز در تکمیل آسانسور بسیار موثر است.

استفاده از بهترین تکنولوژی در موتور آسانسور باعث می شود که در مصرف انرژی بتوانید تا حد زیادی صرفه جویی کنید. گیرلس نسل جدید موتور های آسنسور است که انرژی بسیار کمی را مصرف می کند و دارای دو نوع بشکه ای یا درامی و دیسکی یا تخت است. ویژگی های نوع بشکه ای می توان به وزن کم، عدم نیاز به سیستم خنک کننده و قیمت مناسب تر نسبت به دیسکی اشاره کرد.

در مدل گیرلس دیسکی همانند بشکه ای اندازه مناسبی دارد و فرایند چرخش را با نرم ترین حالت انجام می دهد. همچنین در موتور دیسکی تعداد قطب های آن افزایش یافته که باعث می شود ترمز و روند حرکت بسیار به خوبی انجام شود که از نوع بشکه ای مناسب تر است.

اگر به دنبال گزینه مناسبی هستید موتور آسانسور هیدرولیکی گزینه مناسبی است به دلیل مکانیزمی هیدرولیکی که دارد، این موتور از امنیت زیادی برخوردار است همچنین در مزایای این آسانسور می توان به نکاتی مانند: فضای بسیار کم، هزینه مناسب، احتمال خرابی بسیار کم اشاره کرد.

عملکرد این موتور به صورتی است که روغن با فشار وارد بیستون موتور می شود و کابین شروع به حرکت می کند. استفاده از این مکانیزم باعث می شود که در هنگام حرکت و ایستادن زیاد حس نشود. این موتور ها توان حمل 300 تا 2000 کیلو گرم را دارند. دلیل هایی که موجب محبوبیت این سیستم شده به شرح زیر است.

  • سیستم امنیتی بسیار قوی
  • حرکت نرم و سریع
  • برق مصرفی در هنگام بالا رفتن آن است که این امر موجب می شود که برق کمتری را مصرف کند.
  • برای نصب آن نیازی به موتورخانه نبوده و فضای بسیار کمی را در بر می گیرد.
  • اندازه بسیار مناسب
  • پشتیبانی از برق تک فاز و سه فاز

این موتور ها برای بیشتر مراکز پیشنهاد می شود در بیمارستان ها و ساختمان های بلند نیز کاربرد دارد. همچنین برای ساختمان های 2 تا 100 طبقه گزینه بسیار خوبی است.

خرید موتور آسانسور

خرید موتور آسانسور دست دوم

اگر بودجه کافی برای خرید موتور آسانسور را ندارید. می توانید دست دوم آن را تهیه کنید. البته در این مورد انتخابتان باید نسبت به مدل نو دقیق تر باشد. به این دلیل که مدل های دست دوم  به چند دسته تقسیم می شوند.

مدل هایی که کار کرد پایینی داشته، مدل هایی که موتور آن جمع آوری شده است، مدل هایی که کار کرد زیادی را داشته و مدل هایی که موتور آن ضعیف شده این نمونه مدل هایی است که شاید به آن بربخورید و باید دقت زیادی را داشته باشید از آنجایی که اختلاف قیمت مدل دست دوم و نو آنچنان زیاد نیست، یک خرید نامطمئن کل پولتان را هدر می دهد.

خرید موتور آسانسور دست دوم

موتور آسانسور فروش

موتور های آسانسور دارای مدل های مختلفی است و به همین علت مراکز زیادی نیز این موتور ها را با کیفیت های متفاوتی به فروش می رسانند. موتور هایی با برند خارجی و ایرانی که در بازار عرضه می شود. به دلیل تنوع بالای موتور های آسانسور حتما در هنگام خرید باید مشورت بگیرید و از مکان معتبری آن را خریداری کنید وجود مراکز زیاد به این دلیل است که موتور آسانسور از اهمیت زیادی برخوردار است.

در کنار شرکت های عرضه کننده افرادی سود جو هستند که با استفاده از تکنیک هایی که در ذهنشان دارند موتور هایی را خودشان تولید می کنند و به اسم برند های خارجی در بازار عرضه می کنند و یا با نشان دادن قیمت های پایین افراد زیادی را دچار وسوسه می کنند.

در خرید موتور آسانسور باید دقت زیادی را داشت اگر بدون داشتن اطلاعات اقدام به خرید کنید، می تواند علاوه بر خسارت های مالی و هدر رفتن وقت از نظر سلامت جانی افراد را به خطر بیاندازد از آنجایی که استفاده کردن از آسانسور در کشور اهمیت زیادی را دارد و افراد اغلب از این وسیله استفاده می کنند، از این جهت ممکن است با انتخاب نامناسب برایتان دردسر های زیادی را به همراه داشته باشد.

موتور آسانسور فروش

سایت ما با داشتن کارشناسان مجرب می تواند شما را در انتخاب بهترین موتور آسانسور راهنمایی کند. همچنین شما می تواند با بهترین کیفیت این محصولات را از ما تهیه کنید و ما این موتور ها را با مناسب ترین قیمت و با بهترین بسته بندی برایتان فراهم می کنیم. برای مشاوره و خرید با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما