حداقل ارتفاع اندازه درب آسانسور

اگر می خواهید حداقل ارتفاع اندازه درب آسانسور را بدانید در این مقاله با ما همراه باشید.شاید شنیده باشید که در زمانهای دور چرخ چاه وجود داشته است و تقریبا مانند یا شبیه آسانسور عمل می کرد و با دیدن چرخ چاه یاد آسانسور می افتیم در نتیجه آسانسورهای اولیه به شکلی بود که برایتان گفتیم.

با این حال باید به تمام قطعات آن توجه ویژه کنید تا در بهترین کیفیت خود باشد مانند درب آسانسور که از اهمیت بالای برخورد دار است.

حداقل ارتفاع درب آسانسور

عدد 195 را می توان حداقل ارتفاع درب آسانسور نام نهاد. درب آسانسور فقط به عنوان حفاظت نمی باشد بلکه به دلیل این که در ظاهر پیدا است و جلوی دید است به عنوان درب تزئینی هم محسوب می شود که باید برحسب اندازه خود آسانسور، چاه آسانسور ابعاد و ضخامت آن را به خوبی بسنجید و بعد خریداری کنید و از مدلی انتخاب کنید که زیبایی محیط را تحت تاثیر قرار دهد.

حداقل اندازه درب آسانسور

شاید این سوال که حداقل اندازه درب آسانسور چند است ذهن شما را درگیر کرده باشد؟ حداقل اندازه 70 می باشد که متناسب با آسانسور می توانید آن را انتخاب کنید. در اوایل دربهای آسانسور به صورت اتوماتیک نبودن زیرا هنوز به قدری علم پیشرفت نکرده بود که بتوانند به اتومات واقف شوند و بعد از ساخت کامل آسانسور کم کم به اتومات شدن آن پی بردن و تولیدات خود را به شکل درب اتوماتیکی شکل دادند.

ضخامت درب آسانسور

تنوع زیاد در درب آسانسور باعث شده است که ضخامت آن متفاوت شود. انواع دربهای آسانسور را در زیر نام می بریم: درب آسانسور که با دست آن را باز می کنیم و در بی که اتوماتیک باز می شود و به نامها درب کابین و درب طبقه معروف هستند.

اما بعدها کم کم با گذر زمان و پیشرفت علم افراد متخصصی توانستند آسانسورهای پیشرفته تری را کشف کنند و بسازند و به این منظور اول آسانسورهای هیدرولیکی به وجود آمدند که وسیله هایی را در طبقات کمتر جا به جا می کرد و به دلیل این وسیله تمام نیاز انسان را رفع نمی شد، آسانسورهای الکتریکی توسط ورنر فون سیمنز طراحی و تولید شد این آسانسور نسبت به آسانسور هیدرولیکی که گفتیم بسیار کارایی بیشتری داشت و بارهای بسیار سنگین تری را حمل می کرد ولی در آن زمان هنوز به شکل ابتدایی خود بوده است .

در یک طبقه کاربرد داشت با گذشت زمان کم کم آپشنهای زیادی را به آن اضافه کردند تا در تمام موارد بتوان از آن استفاده کرد، این مدل شد آخرین آسانسور اما مواردی را به آن اضافه کردند مثلا مواردی که بتوان برای طبقات بیشتر مثلا 5 هم کاربرد داشته باشد و یا درب اتوماتیک که باعث راحتی افراد می باشد.

ضخامت درب آسانسور

درب آسانسور اتوبوسی

درب ساده 1 و 2 لنگه: این درب از دربهاییی می باشد که که بسیار عالی است و علاوه بر آن از لحاظ قیمت بسیار مناسب می باشد و به راحتی می توانید آن را تهیه کنید.

  1. درب سانترال
  2. درب تلسکوپی
  3. درب جمع شو
  4. کشویی عمودی

درب آسانسور منحنی: این درب مانند کشویی و لولایی عمل می کند اما اگر دقت کرده باشید متوجه می شوید که زیباتر از آن دربها می باشند و به همین دلیل جذابیتی که دارد در یک دسته مجزا قرار گرفته است.

شاید وارد هتلها یا مراکز خرید بسیار لاکچری شده باشید هنگام ورود با طبقات دیگر باید از آسانسور استفاده کرده باشید که در این صورت ظاهر آسانسور که بیشتر درب آن نمایان است چشمانتان را خیره کرده است زیرا در آن آسانسور از این دربها استفاده شده است که بسیار زیبا به نظر می آید و حتی به محیط جذابیتی می دهد که فرد را وا می دارد به آن چند بار نگاه بیندازد زیرا به صورت شیشه ای و منحنی آن را طراحی می کنند.

درب آسانسور اتوبوسی

عرض درب آسانسور

شما می توانید با توجه به آسانسور، درب آن را با هر عرضی که وجود دارد انتخاب کنید. در رابطه با آسانسور جمع شو باید بگوییم که این آسانسور در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می گرفت و به دلیل امنیتی دیگر از این آسانسور استفاده نمی شود و وجود آن کمتر شده است. عرض درب آسانسور باید حداکثر 5 سانتی متر از درب کابینها بیشتر باشد و نباید فراتر برود.

ابعاد درب ورودی آسانسور

مانند عرض درب وردی آسانسور ابعاد آن هم بسیار متفاوت است. شاید برایتان سوال باشد که رنگ درب آسانسور از چه رنگهایی ساخته می شود که در این جا باید بگوییم از پودرهایی به نام  الکتروستاتیک به وجود می آیند که به رنگهای زیادی مانند کرم، نقره ای، نسکافه ای، مسی و غیره می باشد که طبق سلیقه می توان رنگ مورد نظر را انتخاب کرد البته بیشتر از رنگهای نقره ای استفاده می شود و این رنگهای وقتی روی این دربهای فولادی قرار می گیرند بسیار آن را زیبا می کنند. در رابطه با ابعاد درب آسانسور باید بگوییم که در ابعاد70، 80، 90، 100، 120، 110 می باشد.

قیمت درب ورودی آسانسور

برای دریافت قیمت درب ورودی آسانسور می توانید با کارشناسان این مجموعه ارتباط بگیرید تا شما را راهنمایی کنند زیرا قیمتها به دلیل تنوع دربها کاملا با هم متفاوت هستند به دلیل عرض و ابعاد متفاوت قیمتها هم متفاوت است.

قیمت درب ورودی آسانسور

درب آسانسور 5 در 1

یکی از اجزای مهم  آسانسور درب آن می باشد که 5 در 1 می تواند انتخاب خوبی باشد. دربهای آسانسور طرحهای مختلفی دارد و از ساده تا طرح دار می توانید آن را انتخاب کنید. طرحهایی مانند طرح خورشیدی، طرح گل، کلاسیک، دیپلمات، الماس، کرکره ای، طرح آسا و طرحهای زیادی دیگری که حین خرید می توانید همه آنها را ببیند و آن را انتخاب کنید.

درب آسانسور 6303-1

به مهمترین اجزای آسانسور که درب 6303_1 آن است  بسیار دقت کنید تا گزینه بهتری را انتخاب کرده باشید. شرکتهای زیادی هستند که درب آسانسور را تولید می کنند که دقت کنید در خرید آن دقت کنید و یک نکته مهم آن است که از یک شرکت معتبر خریداری کنید تا بتوانید با خیال راحت از محصول خریداری شده استفاده کنید و به ضمانت دربها هم دقت کنید تا بدون ضمانت خریداری نکنید.

نکته دیگر رنگ آن را در نظر بگیرید که رنگ و طرح مورد نظر را خریداری کرده باشید. شما می توانید قبل از خرید با دقت مطالب سایت را مطالعه کنید یا با مشاوران ما ارتباط بگیرید تا شما را در رابطه با درب آسانسور راهنمایی کنند و بعد خرید خود را انجام دهید در این صورت یک خرید آگاهانه تری را می توانید انجام دهید.

درب آسانسور 6303-1

برای خرید سفارشات خود را ثبت کنید تا متخصصان در این مجموعه بعد از راهنماییهای لازم محصول را در هر مکانی که مد نظرتون باشد را به دست شما برسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما