قیمت ریل آسانسور هیدرولیک + خرید و فروش ریل آسانسور هیدرولیک عمده + بهترین قیمت روز

ریل آسانسور همانند درب، موتور، کابین و تابلو فرمان از اجزای اساسی و مهم آسانسور به حساب می آیند و در این مقاله به شرح عناوینی نظیر قیمت ریل آسانسور هیدرولیک، خرید و فروش ریل آسانسور هیدرولیک عمده و بهترین قیمت روز آن می پردازیم و نصب ریل در اقدامات اولیه برای راه اندازی آسانسور، انجام می شود و هدف از نصب این عضو اساسی، هدایت کابین آسانسور و وزنه تعادل است همچنین بر اساس عواملی نظیر ظرفیت، سرعت و ابعاد آسانسور از انواع مختلف ریل آسانسور هیدرولیک استفاده می گردد.

ریل آسانسور

قیمت ریل آسانسور هیدرولیک

ریل آسانسور در انواع مقاطع مختلف  T5،T9   و T16  تولید می گرد و قیمت ریل آسانسور هیدرولیک بر اساس موارد مختلفی تعیین می گردد و این قطعه بر اساس ابعاد چاهک و تعداد ایستگاه های تعبیه شده آسانسور در ساختمان در چاله آسانسور به صورت عمودی مورد نصب قرار می گیرد.

در راه اندازی آسانسور، ریل اولین عضوی است که در چاله آسانسور نصب می گرد و این عضو در تعیین قیمت آسانسور نقش پر رنگی را ایفا می کند.

اصلی ترین کاربرد ریل آسانسور هدایت کابین و وزنه تعادل در جهت حرکت عمودی و جلوگیری از تنش های افقی کابین و تحمل وزن مسافران در زمان به کار افتادن ترمز ایمنی است و یکی از اعضای مکانیکی آسانسور ریل آن است که تاثیر مهمی در مکانیزم و امنیت آسانسور دارد.

ریل آسانسور باید از آلیاژی ساخته شود که به خوبی قادر باشد فشار های وارده حاصل از کابین آسانسور را تحمل کرده و آن را به طور مناسب در بین طبقات جا به جا کند.

ریل آسانسور

خرید و فروش ریل آسانسور هیدرولیک عمده

ریل آسانسور بایستی از جنس فولاد با کیفیت ، مقاوم و مستحکم ساخته شود و  تولید این عضو با کیفیت بالا نیازمند صرف هزینه های بالایی می باشد. با این حال خرید و فروش ریل آسانسور هیدرولیک اگر به صورت عمده صورت پذیرد مس تواند از هیزینه های تولید کاسته و برای تولید کننده و خریدار سود آور باشد. افراد بایستی پیش هز خرید و فروش این عضو اساسی اطلاعات مهم مربوط به آن را کسب نموده تا در انتخاب محصولی مناسب موفق باشند.

برای حرکت مناسب تر کابین آسانسور بایستی از ریل هایی استفاده کرد که ظاهر آن ها بدون تاب و خوردگی و کاملا صاف و صیقلی باشد و همانطور که گفته شد ریل، کابین و وزنه تعادل را هدایت می کند و به همین دلیل از اهمیت زیادی برخوردار است،  ریل باید کاملا تراز پیاده سازی و اجر شود تا کابین آسانسور به راحتی بتواند در بین طبقات و ر راستای عمد و موزی با ارتفاع ساختمان حرکت کند و باید به این نکته اشاره کرد اجرای عملیات نصب ریل یک نیاز اولیه در آسانسور به شمار می آید.

بر اساس وظیفه ایی که ریل آسانسور هیدرولیک بر عهده دارد، این عضو باید از مقاومت بالایی برخوردار باشد تا بتواند وزن بار کابین و وزنه را تحمل کند. از همین روی برای تولید ریل بایستی از مواد اولیه مقاوم و مستحکمی همچون فولاد و آلیاژ های آن استفاده کرد.

عملیات تولید ریل آسانسور  به دو شیوه کشش سرد و کشش گرم اجرا می شود و روش تولید ریل سرد با ریل گرم تفاوت های زیادی دارد بر اساس اجرای عملیات نورد کردن فولاد به روش گرم و سرد، میزان مقاومت فولاد به کار رفته و بهره بردن از فرایند ماشین کاری در ساخت این قطعه مهم آسانسور، قیمت آن ها با یک دیگر متفاوت است.

در عملیات نورد دمای مواد در زمان تغییر شکل بسیار مهم است که می تواند بر مقاومت فولاد و در نتیجه کیفیت آن تاثیر بگذارد و می توان به این نتیجه رسید که بر اساس ماشین آلات مورد استفاده و ضخامت نهایی ریل ها و همچنین ویژگی های ظاهری در نورد است که نوع نورد گرم و سرد را می توان تشخیص داد و باید به این نکته توجه ویژه شود که ریل ها باید طوری انتخاب شوند که به طور کامل سازگار با کابین آسانسور بوده و باعث مشکلی در حرکت آن در بین طبقات نشوند.

در اکثر مواقع استحکام و مقاومت قطعاتی که از جنس فولاد سرد ساخته می شوند، در برابر فشار و وزن بار کابین در مقایسه با ریل هایی که ا استفاده از فولاد گرم تولید می شوند، بالا تر است و از همین روی قیمت ریل هایی که با استفاده از فولاد سرد در کارخانه تولید می شوند، نیز بالاتر است و ریل های آسانسور هیدرولیک معمولا از نوع ریل سرد می باشند.

ریل آسانسور

بهترین قیمت روز ریل آسانسور هیدرولیک

ریل آسانسور از اجزای متنوعی ساخته شده است که مرغوبیت آن ها کیفیت ریل آسانسور را تامین می کنند و برای یافتن بهترین قیمت روز ریل آسانسور هیدرولیکی ابتدا باید نسبت به اجزای مختلف تعیین کننده قیمت نهایی این محصول با اهمیت، شناخت کامل داشته باشیم.

کیفیت قطعاتی نظیر براکت ها ، پیچ و مهره ها ، لقمه تاثیر مستقیم بر قیمت تمام شده ریل آسانسور دارند که بایستی ارزیابی شوند و شرکت تولید کننده این محصول نیز بر کیفیت ریل های آسانسور تاثیر گذار است همچنین اگر میخواهید ریل آسانسوری مقرون به صرفه خریداری نمایید تولیدات مجموعه ما در این حوزه می توانند انتخابی با کیفیت و مناسب برای شما باشند.

عامل مهم دیگر در تعیین قیمت ریل آسانسور هزینه انتقال آن است و یکی از علل اقتصادی بودن قیمت محصولات این مجموعه و درمقابل، گران تر بودن ریل های تولید شده در کشور های خارجی، هزینه تمام شده حمل نقل است که شرکت تجاری ما با بهره مندی از سیستم مناسب حمل و نقل قادر است سفارشات مشتریان خود را در مناسب ترین حالت به آن ها تحویل دهد.

مجموعه ما با سال ها تجربه در حوزه تولید و عرضه ریل های آسانسور هیدرولیکی، با بهره گیری از قطعات با کیفیت و فولادی مقاوم، توانسته به برندی برتر در سطح خاورمیانه تبدیل گردد. مشتریان می توانند انواع محصولات را در سایت مجموعه مشاهده کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را از طریق ارتباط با مشاوران و کارشناسان ما، کسب نمایند.

ریل آسانسور

همچنین خریداران محترم می توانند پس از مشاهده و انتخاب محصول مورد نظر خود، از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی، اقدام به خرید نموده و زمان تحویل محصول را در سایت مشخص نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما