شرکت موتور درب آسانسور یاران

یکی از اجزای مهمی که می توانیم برای آسانسور نام ببریم موتور درب آن است که شرکت یاران به فروش آن اقدام کرده است و در ساختمان ها آسانسور بسیار مهم تلقی شده و در تمام ساختمان هایی که از طبقات زیادی تشکیل شده است مورد استفاد قرار می گیرد و از واجبات است و برای افراد به دلیل اینکه کار آن ها را سبک تر می کند ارزشمند است.

موتور آسانسور

موتور آسانسور یاران

موتور درب آسانسور از اجزای مهم ساختمان در نظر گرفته می شود به همین دلیل باید هنگام خرید موتور، درباره آن به خوبی تحقیق کرده و از یک فروشنده و سایت معتبر آن را خریداری کنید تا شما گرفتار یک خرید ناآگاهانه و دردسر ساز نشوید که هم هزینه و هم وقتتان برود تازه کلی هم استرس به جان بخرید بابت جنس بی کیفیت و نامرغوبی که بدون آگاهی به خرید آن اقدام کردید.

در این مقاله قصد داریم نکات مهمی در رابطه با موتور آسانسور به شما شرح دهیم که شما با آگاهی بهتری بتوانید بهترین خرید را داشته باشید با ما همراه باشید.

برای انتخاب موتور آسانسور باید 4 نکته را رعایت کنید که شرکت یاران هم آن را تایید می کند:

  1. مقدار مصرف برق که کیلو وات است و توسط قدرت و سرعت موتور تعیین می شود.
  2. ظرفیتی که برای داخل آسانسور در نظر گرفته شده است، هر ظرفیت در نظر گرفته شده یک موتور مخصوص به خود را دارد مثلا آسانسور با ظرفیت 4 نفر با آسانسور با ظرفیت 8 نفر، موتور متفاوتی دارند
  3. تعداد ترافیک
  4. گیرلس و گیربکس که با توجه به شرایط موجوده یکی ازآن را انتخاب می کنند.

شرکت موتور اسانسور یاران

در گذشته آسانسورهایی برای کشیدن آب از چاه ها وجود داشت و یا از نیروی انسان ها و حیوانات برای آن به کار گرفته می شد

اما امروزه با پیشرفت بشر در عرصه تجهیزات، توانسه است این کار را توسط موتور آسانسور انجام دهد که شرکت یاران از آن در تعداد بالا توزیع می کند.

با پیشرفت و کشف جریان الکتریکی کار بسیار راحت شد و دیگر نیاز نیست که افراد انرژی زیادی را برای  هدایت آسانسور های قدیمی صرف کنند و علاوه برآن برای حمل لوازم افراد با خیال راحت جا به جایی را انجام می دهند زیرا جریان الکتریکی که در موتور وجود دارد به راحتی باعث هدایت آسانسور به صورت عمودی به بالا و پایین می شود، در این صورت حرکت کابین به عهده موتور که با جریان الکترکی کار می کند می افتد بنابراین ویژگی هایی که برای موتور شرح دادیم آن را از مهمترین اجزای آسانسور دانسته اند که بسیار کارساز می باشد.

موتور آسانسور

موتور گیربکس آسانسور یاران

همانطور که گفته شد انرژی مورد نیاز تهیه شده آسانسور یاران  از طریق موتور آن فراهم می شود که دارای دونوع مدل می باشد:

یک نوع مدل گیربکسی و نوع دیگر گیرلس می باشد که هر کدام کارایی مخصوصی دارند که برای آسانسور وینجی و آسانسور کششی مورد استفاده قرار می گیرند و برای شما در اینجا شرح می دهیم.

_ گیربکس: یک نوع وسیله ای است که در موتور به کار می رود و از تعداد زیادی چرخ دنده به وجود آمده است که این دنده ها اندازه  های مختلفی دارند وقتی این چرخ دنده ها بهم متصل می شوند باعث می شود که سرعت خارجی گیربکس از سرعت وروی آن بسیار کمتر شود و ضریب تبدیل یکی از نام هایی است که گیربکس را با آن می شناسند، گیربکس به دو نوع تک و دو سرعته تقسیم می شود در نتیجه برای زیاد کردن قدرت و کم کردن سرعت به کار می رود.

_ گیرلس: این نوع موتورها جوری ساخته شده اند که بر آن گیربکس قرار نگرفته است و این نوع هم دونوع بشکه ای و دیسکی می باشد.

قیمت روز موتورآسانسور یاران

شما خریداران می توانید برای اطلاع از قیمت روز موتور آسانسور یاران به مجموعه سایت ما مراجعه کنید و از مشاوران راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

موتور آسانسور

نمایندگی فروش موتور آسانسور یاران

بدون در نظر گرفتن افرادی که واسطه باشند نمایندگی یاران موتور آسانسور را به کشورها و شهر های دیگر به صورت کاملا مستقیم ارسال می کند و به فروش می رساند و با توانمند شدن افراد و بکار گیری مهارت ها و پیشرفت علم افراد توانسته اند نواقص موتور ها از بین ببرند و یک محصول عالی و بی نقص را به مردم ارائه دهند.

به قدری این نمایندگی خوب عمل کرده است که می تواند با موتور آسانسور کشورهای دیگر به رقابت بپردازد و در صدر بالایی از کیفیت و جنس و کارایی قرار دارد که حین استفاده از آن بهترین عملکرد را نشان می دهد.

این نمایندگی با گام برداشتن در جهت استفاده از قطعات با کیفیت و داشتن نیروهای متخصص در زمینه های نصب، تعمیرات و فروش موتور به  صنعت این شغل در کشور بسیار کمک کرده و در جهت  پیشترفت و تکنولوژی دنیا این نمایندگی هم بهترین اقدام ها را در این زمینه انجام می دهد تا تولیدات بهتری داشته باشد و هم به اقتصاد کشور کمک کرده باشد و به دلیل همین اقدامات مهم و ضروری برای کشور و خدمات بهتر، یکی از نمایندگی های برتر کشور محسوب می شود.

مشخصات فنی موتور آسانسور یاران

در ادامه می خواهیم با شما راجب مشخصات فنی موتور آسانسور 2 سرعته یاران صحبت کنیم.

_ ظرفیتی که موتور 2 سرعته می تواند در خود جای دهد 6 نفر است.

_  تقریبا 2500 کیلوگرم وزن موجود را می تواند متحمل شود.

_  چهار عدد بکسل درآن به کار گرفته شده است.

_ سرعت موجود در حین استفاده یک متر ثانیه می باشد.

زمانی که روی محصول نشان استاندارد را می بینیم یک اطمینان خاطر و تضمینی برای ما یادآوری می شود که ما را از خریدمان رضایت مندتر می کند و یکی از مهمترین مسائل در هنگام خرید می باشد که باید به آن توجه ویژه کرد.

کارخانه موتور آسانسور یاران

از بهترین تولید کنندگان موتور آسانسور کارخانه یاران می باشد که بهترین موتورها را باکیفیت بالا و قیمت مناسب عرضه می کند که یک محصول ایرانی می باشد و برند ایرانی دارد که در صنعت آسانسور بسیار زیاد از آن استفاده می شود.

موتور آسانسور

برای خرید و بهره مندی آسانسور در ساختمان هایتان از طرق فرم موجود با مشاوران مجموعه ما ارتباط برقرار کنید تا شما را به بهترین روش راهنمایی کنند تا بعد از خرید دیگر تردیدی نمانده باشد امیدوارم از سایت ما بهترین خرید را داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما